Důležitá domácí bitva! Energie vyzve před Vánoci Olomouc

Od - středa, 21. prosinec 2022 16:36
Důležitá domácí bitva! Energie vyzve před Vánoci Olomouc Foto: HC Energie Karlovy Vary

Dvě vzájemná utkání – jedna výhra a jedna prohra - taková je bilance Energie s Olomoucí v letošní sezoně. Většina duelů s Hanáky je vyrovnaná, vždyť i v loňském ročníku skončila všechna utkání až v prodloužení, přičemž vždy vyhrál domácí tým a letos tomu nebylo jinak, i když už po 60 minutách. Potvrdí se toto pravidlo i v zápase, který se odehraje už ve čtvrtek 22. prosince od 17:30 hodin?

Vstupenky je možné zakoupit online nebo přímo na místě. Pokladny budou otevřeny hodinu a půl před zápasem. Klub pro své fanoušky jako malý vánoční dárek snížil cenu vstupenek na jednotnou částku 100 Kč. Vánoční dárek mohou fanoušci věnovat i klientům Denního centra Žirafa.

Z kabiny Energie

Ani po reprezentační pauze se energetikům nepřestala lepit smůla na brusle. V úterním duelu podlehli Třinci, když se jim nepodařilo dotáhnout obrat. Smolná byla hlavně druhá třetina, v níž během zhruba tří minut dvakrát inkasovali. Nepodařilo se jim tak navázat na úspěšnost ve venkovních duelech.

Během pauzy však karlovarští hráči rozhodně nezaháleli a trénovali. I přes všechnu snahu je zatím neustále zrazuje zakončení. Dobrou zprávou pro energetiky však je, že se jim už pomalu vyprazdňuje marodka. Do utkání s Třincem nastoupili obránce Martin Rohan a útočník Jan Hladonik. Kvůli zranění naopak stále ještě chybí obránci Ondřej Dlapa a Michal Plutnar. Z tohoto důvodu se Energie dohodla s Baníkem Sokolov na měsíčním hostování obránce Adama Rulíka, který již do několika zápasů v dresu Energie nastoupil a to dokonce i jako útočník. Na ledě je rovněž hodně vidět i nováček v týmu Filip Koffer.

Vánoce pro Denní centrum Žirafa

Úvodní domácí utkání po prosincové reprezentační přestávce proti Olomouci nebude ledajaké. Pro fanoušky jsme si totiž jako malý vánoční dárek připravili snížené jednotné vstupné do všech sektorů jen za 100 Kč.

Pod stromek ve vestibulu KV Areny navíc můžete přinést dárky pro klienty z Denního centra Žirafa v Karlových Varech.