Druhý zápas, druhé vítězství. Viktoriáni přehráli Příbram

Zveřejněno v Sport
Od - středa, 30. červen 2021 18:04
Druhý zápas, druhé vítězství. Viktoriáni přehráli Příbram Foto: FCVP

Ve druhém přípravném utkání, které se hrálo v Přešticích, zvítězili fotbalisté Plzně nad Příbramí 3:0. V první půli se prosadil z dorážky Tomáš Chorý, ve druhé půli ještě navýšili skóre Dominik Janošek a Aleš Čermák.

Do vedení šli viktoriáni v 15. minutě utkání. Po parádní střele Pavla Buchy vyrazil Jakub Šiman míč přimo k napadajícímu Tomáši Chorému, který jej dopravil do branky. Brankář Příbrami poté musel se spoluhráčem Voltrem kvůli zranění vystřídat – věřme, že budou brzy v pořádku! Červenomodří byli jasně aktivnější a snažili se přidat další gól. Dva pokusy v rozmezí jedné minuty měl Modou Ndiaye, nejprve z dálky po zemi mířil mimo, poté jeho hlavičku chytil Kočí. Na druhé straně mohl zahrozit po překvapivém odrazu balonu od země Jiří Januška, ale Marián Tvrdoň byl připraven. V závěru půle ještě nad branku pálil Ondřej Pachlopník.

Do druhého dějství opět trenér Michal Bílek vyslal obměněnou desítku hráčů, zůstal pouze gólman Tvrdoň. A vstup byl vynikající, hned po 55 sekundách poslal míč z bezprostřední blízkosti mezi nohy brankáře Dominik Janošek. V 52. minutě pak zajímavým způsobem zakončoval Dominik Janošek, ale Kočí byl pozorný. Dalšího gólu se Plzeň dočkala v 79. minutě. Šimon Falta nahrál do vápna na JD Beauguela, ten sklepl balon pro Aleše Čermáka, který po zemi překonal Kočího.