Domácí premiéra pro trenéra Guľu: Strašně se na zápas těším

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 21. únor 2020 10:56
gula Foto: FCVP

Po dlouhých 69 dnech se Doosan Arena dočká fotbalového zápasu. 22. února se od 16:30 utká Viktoria Plzeň s Příbramí. Premiérovu před vlastními fanoušky tak zažije kouč Adrian Guľa. 

„Byl jsem velmi mile překvapen už v Opavě. Nejen tím, kolik fanoušků dorazilo a jak stáli při týmu, ale i tou závěrečnou děkovačkou. Věřím tomu, že naplníme jejich očekávání. Na domácí zápas se velmi těším i z toho důvodu, že uvidím hráče v plném nasazení a kvalitě před vlastními fanoušky,“ věří slovenský trenér.

Kvůli karetnímu trestu nebude k dispozici Joel Kayamba, po operaci jsou Adam Hloušek s Markem Alvirem a dlouhodobě zraněný je Ubong Ekpai. „O tom je ale šířka kádru. Samozřejmě je to nepříjemné, nicméně třeba Aleš Čermák je k dispozici, protože trénuje v plné zátěži. Zlepšuje se i zdravotní stav Davida Limberského, tak uvidíme, jak to bude,“ říká Guľa.

Zároveň rodák z Nováků věří, že je jeho tým kvalitně připraven. „Musíme hrát na maximum. Tyto týmy vás vždy potrestají, když dáte dolů nohu z plynu. Chceme se zaměřit na to, jak chceme hrát my a jaké úsilí do toho musíme dát před vlastními fanoušky. Potřebujeme hrát na maximum," upozorňuje Adrian Guľa.