Divadlo Pluto ukončilo sezónu

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - sobota, 25. duben 2020 11:51
az se trefila, divadlo pluto foto: Divadlo Pluto

Vzhledem k současné situaci oznámilo plzeňské Divadlo Pluto ukončení divadelní sezony 2019/2020. "Na základě vyjádření ministra kultury Lubomíra Zaorálka i náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymuly o bezpečnostních opatřeních vztahujících se k pořádání společenských a kulturních akcí, jsme nuceni ukončit divadelní sezonu 2019/2020. Do konce června se tak už v Plutu nepotkáme," potvrdila Anna Kupková z Divadla Pluto.

„Budeme rádi, když v co největší možné míře nebudete trvat na vrácení peněz za zrušená představení, ale jakmile to bude možné, vyberete si z aktuálního programu jiný termín, ve kterém navštívíte naše divadlo. Jsme existenčně závislí především na penězích ze vstupného," podotkla Kupková.

Vstupenky zakoupené on-line přes portál Plzeňská vstupenka budou u zrušených představení stornovány automaticky a platba se vám vrátí. Vstupenky zakoupené v kamenné prodejně Plzeňské vstupenky je možné vrátit v místě nákupu. Vybraná představení bude divadlo nahrazovat na podzim a vaše vstupenky tak zůstávají v platnosti. Vstupenky na ostatní představení bude možné vyměnit za lístky na jiná představení.