Čtyřka pomáhá je skvělý projekt, na Doubravce děláme maximum, tvrdí náměstek

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 15. červen 2020 12:34

Doubravka pokračuje v projektu Čtyřka pomáhá, v rámci kterého nabízí mimořádnou podporu podnikatelům, sportovcům nebo kulturním organizacím zasaženým koronavirovou krizí. Projekt pochválil i náměstek plzeňského primátora Roman Zarzycký (ANO), který o něm hovořil se starostou Doubravky a svým stranickým kolegou Tomášem Soukupem.

„Podnikatelé, sportovní kluby nebo kulturní organizace mají velkou zásluhu na kvalitě života v Plzni i městských obvodech. Proto je třeba je v krizových chvílích podpořit. Jsem rád, že na Doubravce taková pomoc funguje. Čtyřka pomáhá je skvělý projekt, za který se sluší poděkovat našemu starostovi Tomáši Soukupovi. Jde za rámec pomoci v rámci takzvané Plzeňské dvanáctky, kterou jsme připravili na magistrátu. Je to důkaz, že nám na občanech záleží a že své sliby plníme,“ říká Zarzycký.

Doubravka v rámci projektu podnikatelům nabídka prominutí poplatku za umístění předzahrádky, stánku nebo reklamy. Žádat bylo možné také o bezplatnou inzerci v Deníku Extra a Doubraveckých listech. Kromě toho čtvrtý obvod nad rámec běžné pomoci rozdělí půl milionu korun mezi organizace, které se podílí na veřejném životě na jeho území nebo pomáhají jeho obyvatelům.

„Vítám, že čtvrtý obvod také věnuje 1,5 milionu na sport a volnočasové aktivity a 250 tisíci podpoří také plzeňskou Sportmanii, dnes už tradiční sportovní akci v Plzni. Denně jednám se sportovci a zástupci sportovních klubů a vím, že naši pomoc nejen potřebují, ale také si ji zaslouží. Proto je dobrou zprávou, že přichází nejen ze strany města, ale také městského obvodu,“ dodává náměstek.