3 rady, jak vyhrát v online výherních automatech!

Zveřejněno v Aktuálně
Od - středa, 25. květen 2022 14:26
3 rady, jak vyhrát v online výherních automatech! ilustrační. Foto: pixabay

Zní to velmi lákavě – vložíte pár peněz a odcházíte s lákavou výhrou. Každý by chtěl takto snadno přijít k penězům. Nicméně bohužel neexistuje žádný zaručený návod, jak vyhrát, protože všechna onlina casina využívají generátor náhodných číslem a výhry jsou tak pouze na základě štěstí a náhody. Přesto ale existuje několik triků, jak si hru více užít a zvýšit své šance na výhru.

Existuje způsob, jak vyhrát na hracích automatech?

Hlavním účelem slotů v online kasinech by měla být zábava a adrenalin. Logicky samozřejmě čím vyšší výhra, tím lepší pocit ze hry máte. Výhra je však postavena pouze na náhodě a neexistuje žádný návod, jak na slotech vyhrát. Kasina totiž chtějí vydělávat, a proto jsou výherní automaty nastaveny tak, aby přinášeli výhodu hlavně jim. To je celá podstata podnikání v online kasinech. Přece také byste neprovozovali nějakou službu, která by pro Vás byla prodělečný. Nemá smysl tedy hledat nějaký účinný návod na výhru.

I přesto ale máte možnost získat různé výhody a bonusy, a tím nevýhodu ve hře kompenzovat.

Jak hrát na výherních automatech

Než přejdeme ke konkrétním bonusů, bylo by vhodné si vysvětlit, jak vlastně hrát na výherních automatech. Nejprve si musíte nějaké online kasino vybrat, poté se zaregistrovat a následně přejít do oddílu s výherními sloty.

Výběr mezi hracími automaty bývá obvykle velký, takže si volte čistě dle Vašich preferencí. Jakmile slot spustíte, musíte zvolit výši sázky. Následně už jen klikáte na tlačítko k roztočení a čekáte, zda ve válcích uvidíte co nejvýhodnější výherní kombinaci. Všechny výherní kombinace a bonusové symboly naleznete většinou přímo u výherního automatu.

Proč a jak získat bonusy v online kasinech?

Koho by nepotěšil nějaký příjemný bonus. Některé premie od kasina jsou určeny k tomu, aby zvýšili Váš vklad na Váš herní účet. Pokud vložíte peníze, můžete získat mnohonásobně více, než jste vložili a použít tuto částku k dalším hrám. Vždy je však nutné sledovat konkrétní podmínky bonusu a požadavky na sázení.

Mělo by být samozřejmostí, že si vše propočítáte. Nejdůležitějším faktorem, který byste měli zvážit, je částka k protočení a také návratnost daného výherního automatu. Samozřejmě v ideálním případě byste měli bonusy prosázet na takovém slotu, který má vysokou návratnost u kasina, které má co nejnižší požadavky na sázení.

Jiná kasina mají pro hráče připravené free spins, tedy zatočení zdarma. Získat je můžete v rámci speciálních událostí, které se mohou vztahovat k různým obdobím, například Halloween, Velikonoce nebo Vánoce. Jindy jsou zase navázány na vklady, které na Váš hráčský účet učiníte. Sledujte všechny akce přímo na stránkách Vámi vybraného kasina, aby Vám nic neuteklo.

Získejte bonus bez nutnosti vkladu

Ačkoliv se to může zdát divné, existují bonusy, které získáte, aniž byste museli vložit skutečné peníze. Některá kasina nabízejí bonusy za registraci bez vkladu. I když se to zdá neuvěřitelné, skutečně existují kasina, která Vám nabídnou peníze bez ničeho. Těmto bonusům se říká no deposit bonusy a nejsou logicky podmíněné žádným vkladem. Tyto částky můžete využít hned na hraní her a získat lákavé výhry. Také se může stát, že si díky bonusu od kasina můžete užívat až milionové výhry.

Hrajte sloty s chladnou hlavou

Z čistě matematického hlediska, nejlepší volbou pro každého hráče je hrát takové výherní automaty, které Vás baví a které zároveň mají co nejvyšší návratnost. Pokud má slot návratnost okolo 97-98 %, jedná se o velmi slušnou hodnotu. Co to číslo znamená? Z každé stokoruny, kterou vsadíte, v průměru kasinu připadnou 2 nebo 3 koruny. Čím vícekrát onu původní stokorunu vsadíte, tím více v dlouhodobém horizontu tratíte. Měli byste se tedy držet hlavní zásady – sázejte pouze ty peníze, které Vás nebudou mrzet, pokud je ztratíte. Hraní berte hlavně jako povyražení a zábavu. Pokud nebudete nic očekávat, nebudete zklamaní. Můžete být jenom překvapeni. O peníze můžete přijít, ale zároveň pokud máte štěstí, tak jich dost můžete vyhrát. Bohužel, žádný zázračný recept, jak vyhrát prostě neexistuje.

PR článek