Ztráta motivace? Vůbec, spousta kluků hraje o smlouvu, odmítal Zámorský

Od - středa, 28. únor 2024 08:25
Ztráta motivace? Vůbec, spousta kluků hraje o smlouvu, odmítal Zámorský ilustrační. Foto: HC Škoda Plzeň

Po dvou porážkách venku si hokejisté Plzně nespravili náladu ani na domácím ledě. V duelu s Mladou Boleslaví prožili indiáni rozdílné třetiny. Pouze v té druhé mohli být se svoji hrou spokojeni. Západočechům se vůbec nepovedl zejména vstup do zápasu, když brzy prohrávali 0:2. "První třetina byla špatná. Objevilo se tam několik chyb, na které jsme upozorňovali. Druhá už byla lepší. Třetí se opakovala ta první, takže špatné," hodnotil utkání, v němž nakonec indiáni prohráli 3:5, obránce Petr Zámorský.

Čím si vysvětlujete, že jste po skvělé druhé třetině, ve třetí znovu herně propadli?
Uspokojení to určitě nebylo, před fanoušky jsme chtěli tři body. Těžko říci, jestli už zapůsobila hlava, nějaký strach o výsledek. Fakt spousta chyb.

Jsou pozitivem alespoň dva přesilovkové góly?
Poslední zápasy se nám přesilovky celkem dařily. Ale na body to nestačilo, takže to bylo vcelku zbytečné.

Je možné, že hrála roli i určitá ztráta motivace, když už máte předkolo jisté?
Absolutně ne, hráli jsme před vlastními fanoušky doma. Měli bychom se nachystat na předkolo, jeslti chceme pomýšlet na to, abychom šli dál. Spousta kluků navíc hraje o smlouvy.

Je tedy úkolem se teď alespoň v těch dvou zbývajících zápasech dobře naladit na předkolo?
Víceméně jo. Dnes to nevyšlo, teď máme dva zápasy nějak se dobře nachystat na předkolo.

Sledujete, jak se vyvíjí tabulka, a na koho byste potenciálně mohli v předkole narazit?
Já osobně asi moc ne, nechci se tím nějak svazovat. Stejně každý zápas začíná 0:0. Nemám ani přehled, kdo na nás může vyjít. Nejlepší je se soustředit na sebe. Co bude, bude.

Je ale soupeř, kterého byste si přecijen víc přál?
Přál bych si, abychom ty zbylé dvě utkání hráli dobře a šli do předkola s trochu lepší náladou po vyhraných zápasech. To kdyby se naplnilo, tak můžeme být úspěšní proti komukoli.