Vzájemně si pomáháme: Sportovní školka - SC ALPANKA

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 22. květen 2020 18:21

Volná místa pro školní rok 2020-2021 stále ještě nabízí Sportovní školka - SC ALPANKARadobyčicích. V případě zájmu stačí zavolat na telefon: 733 293 173 nebo napsat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Motto: ŽIVOT JE POHYB SC Alpanka | Zaměřujeme se na všestranný rozvoj dítěte s cílením na rozvoj pohybových dovedností – neklademe důraz na výkon, naším záměrem je vytvořit u dětí kladný vztah k pohybu. Chceme vytvořit pro děti přátelské prostředí, aby se zde cítily jako doma.

Nebojte se přijít podívat

Při prohlídce výukových a volnočasových prostorů školky vstupují vždy rodiče se svým dítětem samostatně. Všichni používáme ochranné pomůcky dle nařízení vlády ČR. Hygiena a desinfekce v areálu jsou připraveny a pro SC Alpanka jsou samozřejmostí. Také máte možnost zarezervování prohlídky na jiný datum i čas. A to telefonicky nebo mailem. Rezervaci neprodleně potvrdíme. Těšíme se na Vás a Vaše děti.

Tým SC Alpanka Tel: +420 733 293 173 e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PR