Volební boj v plném proudu! Hnutí ANO jsou systematicky ničeny reklamní nosiče

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 16. září 2020 14:00

Volby do krajského zastupitelstva se blíží, ulice jsou plné volebních billboardů a poutačů kandidujících stran. Hnutí ANO řeší ale demolování reklamních panelů. 

Reklamní hranoly politického hnutí ANO v ulicích měst Plzeňského kraje nenechávají některé lidi spát. Hnutí ANO už zaznamenalo několik případů, kdy jejich reklamní čtyřhranoly kdosi celé poničil. Také při letošní kampani se už setkalo s pomalovanými billboardy.

„Je nám líto, že někdo svůj politický názor vyjadřuje tímto způsobem. Není to hodné slušné společnosti. Svůj názor každý může vyjádřit při volbách,“ říká lídr strany a kandidát na hejtmana Roman Zarzycký s tím, že panely už kdosi zničil v Plasích na severním Plzeňsku nebo v Nepomuku na jihu Plzeňska.

Zdemolovat takový panel přitom není úplně jednoduché. "Celá konstrukce poničených čtyřhranolů váží více než 100 kilogramů a je dostatečně zabezpečena také proti větru," dodal Zarzycký.

Hnutí ANO v Plzeňském kraji už vydalo na svém facebookovém profilu i vzkaz pro ničitele. „Chápeme a respektujeme, že máte jiný politický názor a sympatizujete s jinou politickou stranou. Ale jděte svůj názor vyjádřit k volbám a neničte náš majetek. Pokud se vám nelíbí něco konkrétního, napište nám, kontaktujte nás, bavte se s námi… Jsme připraveni!“