Tarotový horoskop na týden 12. 7. 2021– 18. 7. 2021

Zveřejněno v Zdraví & Lifestyle
Od - pondělí, 12. červenec 2021 05:42

Tarotový horoskop 12.7. 2021 –18.7.2021, 28. TÝDEN – Eso pentaklů: Zrodí se nové!

BERAN – Král pentaklů

Berani, vylezte z nory! Pokud máte pocit, že se delší dobu nemůžete projevit, jak chcete, teď nastal ten čas. Neohlížejte se, odstraňte překážky a vzhůru do světa!

BÝK – 3 mečů

Býci, svěřte se! Ať už se vám vaše trápení zdá malé nebo velké, nebuďte na něj sami. Nebojte se otevřít, dát najevo emoce a nechat si pomoct či poradit. Uleví se vám.

BLÍŽENCI – Vůz

Blíženci, jeďte dopředu! I když asi zatím neuvidíte na cestu, stejně na ní vyražte! I když nevíte, co vás čeká, neseďte doma a miřte vysoko. Bude se vám to hodit.

RAK – Mírnost

Raci, zklidněte se! Tento týden dělejte všechno, co vám dělá dobře. Pokuste se uklidnit nervy jakoukoliv činností, kterou máte rádi, nic jiného není důležité.

LEV – 4 mečů

Lvi, zpomalte! Když tento týden uberete tempo a zůstanete občas v klidu, může rozkvést vaše duše. Stačí jí dát jen ten správný prostor.

PANNA – 8 mečů

Panny, čekejte! Jestliže máte pocit, že jste do něčeho zamotali, nesnažte se mermomocí vydrat ven. Zastavte se, zklidněte a chvíli počkejte. Správné řešení se samo vyjeví.

VÁHY – 7 mečů

Váhy, sněte! Tento týden si můžete dovolit zavřít oči a představit si další cestu nebo velké přání, které máte. Cesta k němu už se pak nějak najde. Důležité je vědět, co chcete.

ŠTÍR – Král pohárů

Štíři, nemyslete! Hlavně tento týden se snažte odstřihnout hlavu a prožívat děje srdcem. Samo vás povede k tomu, co je důležité lépe, než rozum.

STŘELEC – Svět

Střelci, procitněte! Tento týden máte možnost spatřit něco velkého, pochopit něco důležitého a udělat něco velkého. Stačí jen otevřít oči a uvidět to!

KOZOROH – 8 pohárů

Kozorozi, jděte za svým snem! Tento týden se nenechte odradit, následujte své srdce a plňte si své sny. Cesta možná nebude jednoduchá, ale bude krásná!

VODNÁŘ – Královna pohárů

Vodnáři, vládněte svým pocitům! Tento týden vámi možná budou zmítat pocity a emoce. Zkuste nad nimi převzít kontrolu, pomůže vám to vyřešit hluboký problém.

 RYBY - Milenci

Ryby, sbližte se! Nebojte se tento týden přiblížit k tomu, po čem toužíte. Ať už je to osoba nebo věc, udělejte první vstřícný krok. Budete mile překvapeni.     

Použité karty: Surrealist Tarot

Kartářka Anna Bechná (*1984)

Působí v Mystique v Plzni, kde vykládá tarot a pořádá kurzy a semináře zaměřené na sebepoznání s tarotem. Je spoluautorkou dvou českých tarotových sad a autorkou knihy Čas na tarot, která vyšla na podzim 2020.