Střelnici zahalila mlha. Viktoria v Jablonci nehraje

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - úterý, 27. únor 2024 18:14
Střelnici zahalila mlha. Viktoria v Jablonci nehraje Foto: FCVP

Na sever Čech sice dorazili, rozcvičili se, ale k utkání čtvrtfinále MOL Cupu s Jabloncem fotbalisté Plzně nenastoupili. Kvůli velké mlze nad stadionem Střelnice hlavní sudí Dalibor Černý krátce před plánovaným úvodním hvizdem utkání odložil.

„Rozhodl jsem o neodehrání pohárového utkání vzhledem k tomu, že se snesla hustá mlha a nejde vidět na větší vzdálenost. Není ani předpoklad, že by mlha ustoupila a že by se posunul jen začátek utkání," uvedl v rozhovoru pro Českou televizi rozhodčí Černý.

„Nedá se nic dělat, už po příjezdu na stadion to nevypadalo dobře a situace se s blížícím se zápasem nelepšila, spíše naopak. Během rozcvičky jsme prakticky neviděli na druhou polovinu hřiště. Samozřejmě bychom byli všichni raději, pokud by se zápas normálně odehrál, ale přírodě prostě neporučíte,“ dodává s tím, že je mu líto viktoriánských fanoušků, kteří přijeli tým do Jablonce podpořit. Mrzí mě, že museli absolvovat cestu a pak se prakticky hned zase vracet domů. Chtěl bych jim za celý tým poděkovat, že za námi přijeli. Uvidíme se s nimi v sobotu v Pardubicích,“ prohlásil záložník Lukáš Kalvach.

O náhradním termínu zápasu rozhodne řídící orgán soutěže. "Prosím fanoušky, aby si zakoupené vstupenky ponechali u sebe. Další postup budeme řešit s domácím klubem a pak ihned informovat," informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.