Strašný, co jsme předvedli. Není omluva, neskrýval zklamání Ondrášek

Zveřejněno v Sport
Od - neděle, 9. květen 2021 09:10
ondrášek Foto: FCVP

Hodně kritický byl po remíze 3:3 s Příbramí plzeňský fotbalista Zdeněk Ondrášek. Střídající autor gólu na 3:2 nechápal, že Viktoria nedotáhla obrat a v šesté minutě nastavení od předposledního týmu tabulky potřetí inkasovala. "Strašný, co jsme předvedli. Není omluva," neskrýval dvaatřicetiletý útočník.

„Neumím ani popsat, jak se cítíme. Všichni na sebe koukáme, je to fakt těžký k tomu něco říct,“ začal své hodnocení Ondrášek. „Dnes jsme chtěli odčinit zápas na Slavii, těšili jsme se na fanoušky. Začali jsme aktivně, bohužel jsme dostali dva góly. Tým ale ukázal sílu, měli jsme mraky šancí, já sám měl třeba tři velké, opravdu velké šance. Nepadlo to tam, ale věřil jsem až do konce, že to otočíme. Dotlačili jsme to tam dvakrát břichem, vedli jsme... Ale pak uděláme to, co uděláme. Můžeme se zlobit jen sami na sebe. Je to strašné, co jsme předvedli. Musíme jít dál,“ byl zklamaný zkušený forvard.

Do hry šel už na začátku druhého poločasu. „Měl jsem za úkol tam dostat emoce, být před bránou, prát se společně s Bogym o místo. Příbram dobře bránila, my jsme ale ten zápas chtěli otočit a věřili jsme, že když budeme hrát to svoje, tak to zvládneme. Otočit jsme mohli už dřív, ale díkybohu, že nám to tam spadlo v té 91. minutě. Jenomže to, co jsme pak dokázali..vůbec nevím, co k tomu říct,“ dodal sklesle.

Dvaatřicetiletý útočník vstřelil svůj první gól od 31. ledna. „Za gól jsem vždy rád, čekal jsem na něj dlouho, ale nejdůležitější jsou prostě výsledky. Kdyby ho dal někdo jiný a vyhráli jsme, tak bych byl mnohem radši. Takhle je to vše zatmavené špatným výsledkem,“ doplnil.