Rodiče mohou nově přebalovat své ratolesti v objektu radnice MO Plzeň 3

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - čtvrtek, 23. leden 2020 14:55
Prebalovaci pult Své děti mohou rodiče přebalit nově i v objektu radnice MO Plzeň 3.

Nově zřízené přebalovací místo v budově obvodní radnice MO Plzeň 3 mohou využít nejen matky, i tatínkové, kteří navštíví úřad. Přijít mohou samozřejmě i rodiče, kteří se momentálně nacházejí v centru města a potřebují přebalit své dítě. Dítě lze přebalit hned v přízemí budovy úřadu naproti recepci v místnosti toalety pro handicapované.

„Jsem rád, že jsme mohli vyjít vstříc maminkám s malými dětmi a dovybavit volné prostory přebalovacím pultem s podložkou, WC sedátkem pro děti, košem na pleny a dětským stupínkem k umyvadlu,“ informuje Stanislav Šec (KDU-ČSL), místostarosta plzeňského centrálního obvodu.

Takto je označeno místo s přebalovacím pultem. Foto: MO Plzeň 3

Vedení obvodu se tak snaží usnadnit řešení situace, kdy je nutné dítě přebalit, popřípadě nakojit a je nepříjemné tuto činnost provádět venku na ulici, nebo když je zima.

„Přebalovací místnost je určena pro všechny rodiče, tedy nejen pro ty, kteří navštíví budovu našeho úřadu a je viditelně označena piktogramem na dveřích místnosti i na recepci úřadu“, dodává David Procházka (ANO), starosta MO Plzeň 3.