×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9995

Řidič škodovky sestřelil na kluzké silnici jaguára a ujel

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - čtvrtek, 30. leden 2020 21:59
Nehoda Takto skončil po nehodě vůz značky Jaguar. Foto: PČR

Jaguára sestřelil na zasněžené a kluzké vozovce nezjištěný řidič bílé Škody Octavie. Nehoda se stala v Klenčí pod Čerchovem v prostoru před domem č. p. 197. Řidič škodovky jedoucí ve směru od obce Lísková do obec Klenčí pod Čerchovem nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky, při projíždění pravotočivé zatáčky a narazil do vozu značky Jaguar, který jel z Klenčí ve směru na Lískovou.

Foto: PČR

„Řidič vozu Škoda dostal na zasněženém povrchu komunikace smyk, vyjel vlevo k levému okraji komunikace, kde narazil do osobního automobilu Jaguar 30D, který řídil dvaapadesátiletý muž. Nezjištěný motorista na místě dopravní nehody zastavil, sdělil řidiči, že se jede otočit, ale na místo dopravní nehody se již nevrátil. Nespolupracoval při vyšetřování dopravní nehody a nesepsal záznam o dopravní nehodě,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Brožová.

Na osobním automobilu Jaguar 30D vznikla škoda 60 tisíc korun. Policisté žádají případné svědky, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, aby se přihlásili na Dopravním inspektorátu v Domažlicích.