Řidič se vyhýbal autu v protisměru. Sám havaroval, viník ujel

Foto: M. Osvaldová

Neznámý řidič přejel za obcí Luby na Klatovsku do protisměru, projíždějící řidič s VW Transporter chtěl zabránit střetu a havaroval. 

K nehodě došlo čtvrtek 11. února 2021, na silnici III. třídy číslo 19124 v katastru obce Týnec u Klatov, došlo k dopravní nehodě. „Kolem jedenácté hodiny jel nezjištěný řidič s neznámým vozidlem od obce Luby na Týnec a u výkrmny drůbeže vyjel do středu vozovky. V protisměru jel řidič s vozidlem značky VW Transporter, který chtěl zabránit střetu vozidel, najel za pravý okraj komunikace s vrstvou sněhu, a poté se vozidlo dostalo do smyku a havarovalo vlevo mimo komunikaci, kdy se přetočilo přes střechu a skončilo v pozici na kolech,“ popsala policejní mluvčí Dana Ladmanová. Neznámý řidič s vozidlem ujel. Podle Ladmanové se mělo jednat o menší vozidlo světlé barvy.

Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech prošetřují uvedenou dopravní nehodu a hledají řidiče vozidla nebo případné svědky.

Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250  i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.