×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9995

Při ranní nehodě dodávky se zranilo pět osob, na kluzké vozovce bouraly i další vozy

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 11. únor 2020 09:30
Nehoda Na střeše skončil automobil u Oselců na jižním Plzeňsku. Foto: HZSPK

AKTUALIZOVÁNO: Pět osob se zranilo v úterý ráno při nehodě dodávky. Havárie se stala po čtvrté hodině ráno poblíž Ostrova u Stříbra, kde dodávka narazila do svodidel. Na místě zasahovaly dva vozy RZP a převozová sanitka. Později vyjížděli hasiči i záchranáři k dalším nehodám v regionu. Silnice totiž ráno nebezpečně klouzaly.

„Celkem záchranáři transportovali pět mužů ve věku od 25 do 40 let. Dva jsme převezli do plzeňské fakultní nemocnice s lehkým zraněním. Další tři utrpěli rovněž zranění lehčího charakteru a převezli jsme je do nemocnice ve Stodu,“ informovala mluvčí záchranné služby Mária Svobodová. Pravděpodobně se jednalo o zaměstnance, kteří cestovali do práce.

Na kluzké vozovce havarovaly v úterý ráno i další automobily. Jedna nehoda, která si vyžádala zásah složek IZS se stala na silnici II/198 před Planou u Mariánských Lázní. Auto skončilo mimo vozovku převrácené na střechu. Zraněný řidič skončil v péči záchranářů. Další auto se převrátilo na střechu U Korytného rybníka u Oselců na jižním Plzeňsku. Tak v tomto případě utrpěla jedna osoba zranění. Na místě byla velmi kluzká vozovka. Informoval o tom mluvčí hasičů Petr Poncar.