Pravá, levá, hlavička. Těžko takový hattrick zopakuji, smál se Čermák

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - neděle, 31. květen 2020 00:07
viktoria, fotbal Foto: FCVP

Tři vstřelené góly, tři různé způsoby zakončení. Záložník Viktorie Plzeň Aleš Čermák prokázal v zápase s Mladou Boleslaví velkou univerzálnost a měl výrazný podíl na drtivé výhře 7:1. "Asi jsme je zastihli ve špatné chvíli," přemýšlel po zápase.

Foto: FCVP

Zatímco na Spartě jste měl šance a neproměnil je, teď se vám střelecky zadařilo. Spravil jste si chuť? Je to tak. Měl jsem na Letné dvě velké šance, které jsem bohužel neproměnil. Jsem rád, že tentokrát tam padly tři góly. Navíc jste využil různé tři druhy zakončení. Pravou, levou, hlavou.. Takový hattrick těžko zopakuju, moc jsem jich v životě nedal. Jsem opravdu šťastný. Je v tom trošku štěstí. První gól pravou ani nevím, jak do brány prošel, tečoval to tam hráč nebo gólman, byla to taková šmudla. Pak mi to Kaji (Joel Kayamba) dobře připravil na levou, zakončoval jsem v takovém poloskluzu. Také centr na hlavu od Bogyho (Jean-David Beauguel) byl krásný. Těší vás, že jste nepolevili ani za jasného vedení? Říkali jsme si, že nechceme opakovat zápas v poháru, kdy jsme vedli o čtyři góly a pak dostali na 4:2. Chtěli jsme pořád šlapat a nastřílet co nejvíc gólů. Nakonec jsme jich dali sedm, s tím jsem spokojený.

Vypadá to, že vaše spolupráce s Lukášem Kalvachem a Pavlem Buchou uprostřed zálohy se ještě zlepšuje.. Už jsme společně odehráli víc zápasů, dobře tam rotujeme. Snad to bude takhle dál pokračovat.

Není vám trochu líto, že jste góly nemohl oslavit s fanoušky? Teď na to úplně nemyslím, ale kdyby na tribuně byli fanoušci, atmosféra by byla o dost příjemnější. Nebylo vám Boleslavských skoro líto? Asi jsme je zastihli ve špatném rozpoložení, možná je zaskočili tím, že jsme dali rychle góly a nepustili je moc dohry. Ale hrálo se nám dobře a je to vidět na výsledku.