×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 10019

Policisté veslovali a podpořili nadaci

Zveřejněno v Krimi
Od - pátek, 29. červenec 2022 08:02
Policisté veslovali a podpořili nadaci Zdroj foto: Policie ČR

V rámci tzv. IZS ligy proběhla ve středu 27. července v areálu Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje soutěž čtyřčlenných týmů v jízdě na veslařském trenažéru. Do soutěže se zapojilo na sedm desítek policistů z celého Karlovarského kraje, kteří utvořili sedmnáct čtyřčlenných týmů. Ti mezi sebou soutěžili na čtyřech tratích od 100 metrů do jednoho kilometru. A k vidění byla celá řada výborných výkonů, které ocenili i přítomní organizátoři celého projektu.

Policisté z Krajského ředitelství se zapojili do projektu „Česko vesluje“, jehož hlavním cílem je podpora veslařského sportu prostřednictvím veslařských trenažérů, a to především u dětí a mládeže, ale také široké veřejnosti. Zároveň se karlovarští policisté rozhodli akci pojmout charitativně. Během soutěže mezi sebou vybrali 7 tisíc korun, které budou věnovány Nadaci policistů a hasičů.

Po celou dobu „veslařských závodů“ byl přítomen i brig. gen. Mgr. Petr Macháček, ředitel Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje. „Velice mě těší, že se do tohoto projektu zapojilo tolik kolegů. Ti kromě sportovního zážitku odcházeli i s pocitem, že se vybranými finančními prostředky pomohlo lidem, kteří to potřebují. Do akcí, které mají podobný přesah, tedy, že zároveň někomu pomohou, se vždy rádi zapojíme. Všem kolegům, kteří se veslařské soutěže zúčastnili, děkuji,“ zhodnotil akci ředitel.

Zdroj: Policie ČR