"Plzeňský jaro" se blíží. Na Mladou Boleslav, Zlín a Spartu mohou jít fanoušci Viktorie za speciální cenu

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - středa, 24. leden 2024 09:23

Média

Zimní příprava fotbalistů Plzně se přehoupla do své druhé poloviny. Už za tři týdny začne "Plzeňský jaro". Přesně tak nazvalo vedení Viktorie speciální akci. Všichni fanoušci si mohou zakoupit ve zvýhodněném balíčku vstupenky na první tři domácí zápasy s Mladou Boleslaví, Zlínem a Spartou.

„Věřím, že naši fanoušci jsou na start Plzeňskýho jara pořádně nažhaveni, stejně jako my. Příprava běží podle plánu a můžu za celý tým říct, že se už nemůžeme dočkat prvního mistráku,“ říká záložník Pavel Šulc. Úvodní duel čeká Viktoriány už v sobotu 10. února od 18:00, kdy vyzvou Mladou Boleslav. „Chceme do toho vstoupit správnou nohou a začít Plzeňský jaro vítězně. Jsme ve hře na všech frontách, což je obrovská výzva. A já osobně se fakt na fanoušky těším. Vždy, když jsem do Plzně přijel, jsem je vnímal jako skvělé a jsem si jistý, že se mi to potvrdí i na vlastní kůži,“ přidává jedna ze zimních posila, záložník Lukáš Červ.

V rámci akce Plzeňský jaro si klub pro fanoušky nachystal speciální JARNÍ BALÍČEK VSTUPENEK zahrnující úvodní dva domácí ligové zápasy v Doosan Areně, navíc ještě vylepšený o atraktivní bitvu s pražskou Spartou. Tento balíček si pořídíte za zvýhodněnou cenu se slevou 15 %.

Balíček zakoupíte od středy 24. února od 13:00 ve Viktoria shopu, online na Plzeňské vstupence či na všech jejích prodejních místech (seznam ZDE)

Jaké zápasy balíček obsahuje?

10. 2. FC Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav / 18:00

24. 2. FC Viktoria Plzeň – Zlín / 18:00 

10. 3. FC Viktoria Plzeň – Sparta / 18:00

(Samostatnou vstupenku na utkání se Spartou nelze nyní zakoupit, pořídíte si ji jen majitelé celého balíčku. Samostatné vstupenky na tento duel půjdou do prodeje až koncem února, pokud se nevyprodají v rámci balíčků)

Permanentkáři budou mít svá místa nachystaná a nemusejí se o nic starat. 

V rámci Plzeňskýho jara pro vás bude samozřejmě nachystána i speciální akce ve Viktoria shopu, přímo na stadionu se pak můžete těšit na rozšířenou nabídku teplých nápojů, fanouškovskou rozcvičku a další novinky, které vám postupně představíme.

CENÍK BALÍČKŮ VSTUPENEK NA PLZEŇSKÝ JARO (zápasy s Mladou Boleslaví, Zlínem, Spartou)

1. KATEGORIE 940 Kč
2. KATEGORIE 800 Kč
3. KATEGORIE 660 Kč
4. KATEGORIE 530 Kč

PR

"Plzeňský jaro" se blíží. Na Mladou Boleslav, Zlín a Spartu mohou jít fanoušci Viktorie za speciální cenu ilustrační. Foto: FCVP