Plzeň spouští Kalendář akcí – všechny kulturní akce přehledně, na jednom místě

Zveřejněno v Kultura ZAK
Od - úterý, 20. září 2022 09:00
Plzeň spouští Kalendář akcí – všechny kulturní akce přehledně, na jednom místě Ilustrační foto: plzen.eu

Město Plzeň představuje novou webovou platformu Kalendář akcí. Tento web by vám měl naprosto přehledně představit všechny akce, které byste si neměli nechat ujít a naprosto intuitivně by vám měl pomoci s plánováním vašeho kulturního i turistického života. Cílem webu je vytvořit komplexní přehled všech událostí na Plzeňsku na jednom místě.

Akce můžete vyhledávat snadno a pohodlně, jak na počítači, tak i v mobilních zařízeních, stačí zadat akce.plzen.eu. Kalendář akcí se spouští nejen jako služba pro návštěvníku kulturních, sportovních a volnočasových aktivit, ale také jako služba pro samotné organizátory těchto akcí. Kalendář akcí dokáže shromažďovat data i z jiných zdrojů, jako je například Plzeňská vstupenka, GoOut a sportovní portál města Plzně.

Jedná se o velmi přehlednou nabídku zajímavých událostí v Plzni a jejím okolí. Událostí, na které je třeba zakoupit vstupenku, ale i akcí, které jsou zcela zdarma. Vyhledávání je snadné. Můžete se řídit podle druhu akce, termínu nebo obojím. Město plánuje tuto platformu samozřejmě dál vylepšovat, první dva měsíce provozu poslouží pro zisk dat k lepšímu poznání konkrétních uživatelských potřeb a následnou optimalizaci.