Plzeň hostí republikové mistrovství v plavání, bazén Slovany je pro veřejnost uzavřený

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - čtvrtek, 24. listopad 2022 11:59
Plzeň hostí republikové mistrovství v plavání, bazén Slovany je pro veřejnost uzavřený ilustrační, foto: Nadace sportující mládeže

Druhá polovina předposledního listopadového týdne patří Zimnímu mistrovství ČR v plavání, které se tradičně uskuteční v Plzni. Mistrovství začíná úvodními rozplavbami ve čtvrtek a vyvrcholí v neděli odpoledne. Rozplavby jsou na programu vždy v 9:00, finálové bloky startují v 16:00. 

V plaveckém bazénu na Slovanech se až na Simonu Kubovou, která trénuje před MS v Asii, představí kompletní domácí elita finišující s přípravou na světový šampionát v krátkém bazénu v Melbourne. Od čtvrtka do neděle se tak můžeme těšit na nejlepší českou plavkyni Barboru Seemanovou i celou řadu atraktivních soubojů.

Bazén Slovany - Plavecký areál města Plzně je proto ve zbytku týdne uzavřený pro veřejnost. Omezení potrvá od čtvrtka 24. listopadu do neděle 27. listopadu. Veřejnost může využívat pouze saunu v obvyklých časech. 

"Návštěvníci mohou na již zakoupené vstupné navštívit bazén na Lochotíně," uvedl Plavecký areál města Plzně na svém oficiálním facebookovém profilu.