Peggy Kýrová

Peggy Kýrová

Chcete být obletovaná, krásná, věčně mladá? Poslechněte si milostné příběhy, které vás inspirují, zasmějte se erotickým zkušenostem ostatních, samy se zeptejte na všechno, co vás zajímá, a nechte si poradit! A hlavně se přijďte zasmát ve čtvrtek 16. ledna od 19:00 do KD Šeříková!

V Plzni byl ve středu 8. ledna zahájen postupný svoz vánočních stromků. Ty mohou občané odkládat vedle veřejných stání na separované odpady, tedy k barevným popelnicím na papír, plast a sklo.

Linka 9 bude testovací a poslouží k ověření provozu trolejbusů s bateriovým pohonem, které by mohly v budoucnu nahradit autobusy na stávající lince 22. Novou linku mohou cestující začít využívat od čtvrtka 9. ledna.

Tříkrálové symboly K+M+B napsané v úterý 7. ledna na sloup v plzeňské radnici zároveň symbolizují, že místu popřál do nového roku také kraj, město i biskupství. Už tradičně na společnou koledu vyrazili jejich představitelé, tedy hejtman Plzeňského kraje Kamal Farhan, primátor města Plzně Roman Zarzycký a biskup plzeňský Tomáš Holub.

Fanoušci hokeje z celé Plzně a okolí 7. ledna opět upřou své pohledy směrem k zimnímu stadionu. Do Plzně dnes dorazí k extraligovému utkání kladenští Rytíři v čele s legendárním Jaromírem Jágrem.

Divadelní festival BEZ ZBYTEČNEJCH ŘEČÍ 2025 - Memoriál Františka Zborníka bude probíhat v Měšťanské besedě v Plzni ve dnech 10. 1. – 12. 1. Festival pořádá Divadelní soubor Ragueneau, který přiváží do Plzně hostinská divadelní představení z celé České republiky.

V osmém ročníku ankety o nejkrásnější Vánoční tramvaj udělili čtenáři dopravního magazínu MHD86.cz 2. místo Plzeňským městským dopravním podnikům. Plzeň si kromě pomyslné stříbrné medaile odnesla i ocenění poroty.

Sníh může být radost, mrznoucí déšť starost. Během první lednové neděle se o tom přesvědčila řada řidičů v celých západních Čechách.

V roce 2025 oslaví Retro muzeum Lobzy - Příběhy dvoutaktů, první muzeum v Plzni věnované historii motorismu, desáté výročí zahájení pravidelného provozu pro veřejnost. Při této příležitosti mohou návštěvníci od 9. ledna do 21. října shlédnout unikátní výstavu fotografií, přibližující vznik, změny a rozšíření expozice v areálu historické usedlosti Svobodnický dvůr v Lobzích.