Násilník dlouhodobě týral svoji partnerku, nakonec ji vyhodil z okna

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 14. leden 2020 15:55
nasilnik Policisté přivádějí zadrženého násilníka k soudu. Foto: Policie ČR

Drsným způsobem, psychologicky i fyzicky, týral svoji dvaatřicetiletou přítelkyni její partner (38). Vysloužil si za to obvinění z týrání osoby žijící ve společném obydlí. Partnerku týral od začátku roku 2018. Vulgárně jí nadával urážel ji, pravidelně ji také fyzicky napadal údery do oblasti hlavy. Vše vyvrcholilo tím, že ženu na Chebsku vyhodil z okna.

Během prvního dne v tomto roce měl muž po další hádce sdělit, aby jejich společný byt opustila. Žena tak učinila, ovšem o den později se měla se svým přítelem usmířit a do bytu se vrátit. Po několika dnech měl obviněný ženu ve večerních hodinách znovu vulgárně urážet a opět jí fyzicky napadat. Poté jí měl natlačit k otevřenému oknu a vyhrožovat, že jí z něj vyhodí, což nakonec také učinil,“ informoval mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Soudce se nakonec rozhodl na muže neuvalit vazbu. Obviněný je stíhaný na svobodě. Foto: Policie ČR

Po pádu z téměř metru a půl chtěla žena z místa uniknout, ale muž k ní došel a odvlekl jí zpět do domu. Následně mu měla sdělit, že je zraněná a potřebuje lékařské ošetření. Na to jí měl muž říct, že byt neopustí a pokud ano, tak ublíží jí i jejich společným dětem. Po několika desítkách minut měl muž zraněnou ženu nechat odejít a ta okamžitě vyhledala lékařské ošetření v chebské nemocnici. Lékaři pak případ oznámili na policii.

Policisté muže během několika minut zadrželi. „Vyšetřovatel podal návrh na vzetí obviněného do vazby, který ale soudce neakceptoval, takže muž bude vyšetřován na svobodě. V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na osm let,“ doplnil policejní mluvčí Kopřiva.