Musíme odčinit zpackaný podzim, plánuje Limberský

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - sobota, 16. leden 2021 09:17
50379212088_c1a982cb3b_o Foto: FCVP

Rekordně krátká pauza skončila, fotbalisté se vrací znovu do akce. Viktoria Plzeň po hodně nepovedeném podzimu, který zakončila až na devátém místě, zahájí jarní část soutěže zápasem v Příbrami. „Já bych nejradši hrál celý rok, čím kratší pauza, tím lepší. Doufám, že jsme nevypadli z tempa. Na nás hráčích teď hlavně bude, abychom odčinili zpackaný podzim. Musíme na hřišti odevzdat 100 procent,“ prohlásil bek David Limberský.

David Limberský se velmi těší na setkání s bývalými viktoriány Janem Rezkem a Pavlem Horváthem. „Proti Horvimu jako trenérovi Příbrami jsem ještě nehrál. Těším se na to a uvidíme, co na nás ten kulišák vymyslí,“ smál se Limberský. „Bude to zajímavá konfrontace, ale důležité bude, abychom přivezli do Plzně tři body,“ podotýká.

Na pokračování sezony 2020/2021 se těší i trenér Adrian Guľa. „Je před námi 20 ligových zápasů a důležitý bude samozřejmě už ten první. Věřím, že jsme dobře připraveni a zvládneme ho,“ říká slovenský trenér, který počítá s možností zhoršených podmínek k zápasu, jako například se sněžením. „Jsou to věci, které nemáme pod kontrolou, ale i tak se na to musíme v hlavě připravit. Mužstvo ví, co může očekávat. Tak jako tak, cíl se nemění,“ dodává.

K zápasu už bude připravena i nejčerstvější posila Viktorky Šimon Falta. „Od prvního tréninku ukazuje, že má obrovskou chuť nám pomoci. Na druhou stranu je po nějaké nemoci, tak uvidíme, jak na tom bude, ještě si to vše vyhodnotíme,“ vysvětluje Adrian Guľa.