Kritický Zdráhal o venkovních nezdarech: Takhle to prostě dál nejde

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pátek, 28. únor 2020 23:35
zdrahal Foto: HC Škoda Plzeň

Osm zápasů na ledě soupeřů, pouhých osm vstřelených branek a nula bodů. Taková je až děsivá bilance hokejové Plzně. Další korálek na nelichotivou sérii natáhli Západočeši v pátek v Pardubicích. "Takhle to dál nejde," nebere si servítky útočník Patrik Zdráhal.

Co se stalo ve druhé třetině, kdy Dynamo rychle otočilo vývoj utkání? Těžko říct. Nevím, co se tam stalo. Dostali jsme takové dva blbé góly. To se stane, ale pak ve třetí části zlomíme hokejku a oni nám ujedou a odskočí ve skóre. Bohužel, smůla. Venkovní zápasy se nám nyní nedaří, musíme to zlepšit. Takhle to dál nejde, to víme. Do play-off chceme jít s čistou hlavou a před tím urvat duel v Třinci.

Slepené góly domácím hodně pomohly v utkání, že? Samozřejmě. Je to nakoplo, měli rázem i další šance, nás to naopak srazilo.

V zápase jste navíc nevyužili minutovou dvojnásobnou přesilovku.. Když se nevyužije pět na tři, tak se hraje hůře. My v sezóně v přesilových hrách dáváme hodně gólů, zase tak špatní v to nejsme, takže to by nás položit nemělo.

Vrývá se nepříjemná situace i do podvědomí? Víme o tom, že jsme dlouho nevyhráli venku. Ale že bychom se tím nějak svazovali, to určitě ne. Snažíme se do každého venkovního duelu jít s čistou hlavou, ovšem nejde nám to a musíme to už zlepšit.

Jak se z toho nyní dostat před play-off? Jít s čistou hlavou do toho doma v neděli s Libercem. V tabulce jsme nahoře, myslím si, že se nemáme za co stydět, sezónu máme dobře rozjetou. Takže je třeba být pozitivní a vletět do vyřazovacích bojů se sebevědomím a neohlížením se na základní část.