Horoskop pro tento týden: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

Zveřejněno v Pro ženy
Od - pondělí, 10. duben 2023 08:07
Horoskop pro tento týden: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu? ilustrační. Foto: ZAK TV

Každé pondělí vám nově přinášíme pravidelnou rubriku Horoskop pro tento týden. Co čeká vaše znamení v následujících dnech?

Berani – Vy si patrně neužijete mnoho klidu. Různé příhody a okolnosti Vám můžou jít na nervy a rozhazovat Vás. Pokud začnete objevovat nějaké intriky, naschvály, pokud se bude dít něco, co vás stresuje a přilévá kapky jedu do Vašich dnů, uvědomte si, že zharmonizujete-li svou energii, i věci kolem Vás se tím dostanou do harmonie.

Býci – před Vámi je šťastný týden. Pokud si to něčím nepokazíte – což je samozřejmě ve Vašich rukou, vždycky můžeme do svého osudu zasáhnout – můžete se těšit na obdarovávání a to především v duchovní sféře. Přinese Vám to důvěru a spolehnutí se na Vesmír, rozšíří se Vaše obzory a postoupíte na své cestě zas o kousek dál.

Blíženci – vypadá to, že o úplňku v minulém týdnu jste se možná úplně nepostili a teď z toho máte výčitky. Možná se Vám přihodily jiné věci, které Vás v těchto dnech tíží a cítíte potřebu se od nich očistit. Vyžadujete od sebe hodně, ale v těchto dnech to asi jinak nebudete umět – přesto nezapomeňte, že nemá smysl trápit se tím, co bylo – smysl má najít řešení a lepší směr.

Raci – v tomto týdnu máte šanci na mnoho věcí přijít a mnoho věcí vyřešit. Také ale budete hledat další cestu, vyvstávat budou další otázky a Vy začnete poznávat, že na všechno odpovědi nikdy nenajdeme. Možná Vás může uklidnit, že je ani najít nepotřebujeme. K čemu máme v tomto životě dojít, k tomu dojdeme, když půjdeme vědomě.

Lvi – v tomto týdnu se může objevit někdo, kdo bude chtít, abyste následoval jeho vzor, jeho jednání nebo jeho učení. V tu chvíli si vzpomeňte, že ať se setkáme s čímkoli, vždy je třeba procítit vše ve svém srdci a uvnitř sebe si uvědomit, co z toho je pravá cesta pro nás a co by bylo jen slepé následování. Ponořte se do svého nitra, to je Váš nejlepší učitel i léčitel.

Panny – zrodí se něco, oč budete muset pečovat a postarat se – měla by to ale být spíše příjemná činnost. Hodně jste v minulých týdnech pracovaly a hodně toho musely zvládnout – teď Vaše snažení nese ovoce. Co jste vytvořili, vyžaduje Váš stálý zájem, bez toho to nepůjde – ale nejhorší trmácení máte už za sebou, teď přichází rozvoj a růst.

Váhy – po pár týdnech, kdy bylo nejlepší jen čekat se vším rozhodováním na vhodnější čas, teď nastala doba, kdy všechno můžete probrat – ať už v rodině, s partnerem, s přítelem, nebo třeba s terapeutem. Je na čase vyjádřit, co Vás trápí, nebo co potřebujete řešit. Sdělený problém je poloviční problém.

Štíři – nepropadejte pocitu, že věci jsou buď jen černé, nebo jen bílé. A rozhodně k nim podle toho nepřistupujte. Člověk nedokáže dohlédnout všechny souvislosti toho, co se děje. Pokud byste uvěřili pocitu, že Víte, jen byste se nechali vláčet svým Egem a jeho falešnou důležitostí. Důvěřujte, že ve tmě je vždy kousek světla – stejně jako ve světle bývá kousek tmy.

Střelci – i v tomto týdnu při Vás štěstí bude stát. Užívejte si je, máte evidentně radostné životní období. Vaše vztahy by měly být v těchto dnech plné lásky a dokonce, pokud máte vážnou známost, může přijít i svatba. Jestli jste nezadaní, seznámení s tím pravým nebo s tou pravou je na dosah.

Kozorozi – také k Vám přišly příjemné dny. Po týdnu, kdy jste si možná připadali osamělí a opuštění, teď rozkvétáte. A Vesmír Vám dává povolení si to užít. Jak svoji přitažlivost a půvab, tak přízeň ostatních. Můžete si vyzkoušet, jaké to je být obklopeni pěknými věcmi, zajděte si na dobrou večeři. Ale samozřejmě význam požitků v sobě nepřežeňte.

Vodnáři – mohlo by se vám stát, že budete mít tendenci začít se přehnaně zabývat svým vzhledem i tím, jak chcete vypadat před ostatními. Máte určitou představu, jak chcete působit a tu se snažíte dávat na odiv. Vesmír Vás na to upozorňuje a radí návrat k sobě a ke hledání toho, kým opravdu jste.

Ryby – i v tomto týdnu budete ještě vystaveny pokušení být přesvědčeny o tom, co je to jediné správné a chtít to prosazovat. Dokonce se Vám může stát, že to budete aplikovat i na sebe – čím byste se měly stát, čeho dosáhnout, jak vypadat.. Nenechte se zmást a zavést na jinou cestu, než která je ta Vaše – a tu hledejte ve svém srdci.