×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 9995

Hasiče v regionu zaměstnávaly celý den nehody na kluzkých silnicích

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - úterý, 14. leden 2020 10:19
Nehoda Tento automobil havaroval na Železnorudsku. Foto: HZSPK

AKTUALIZOVÁNO: Plné ruce práce měli v pondělí hasiči na mnoha místech Plzeňského kraje. Na kluzké a místy zledovatělé vozovce havarovala celá řada vozidel. Mimo vozovku například skončil osobní automobil na silnici II/190 nedaleko křižovatky se silnicí I/27 k Železné Rudě. Jednu osobu tam hasiči vyprostili bez použití hydraulického vyprošťovacího zařízení.

Takto skončila nehoda na Domažlicku. Foto: HZSPK

Dva automobily se srazily na 121,5 km silnice I/20 za odbočkou na Podhůří u Kasejovic na jižním Plzeňsku. Dvě zraněné osoby si převzali do své péče záchranáři. Uvedl to mluvčí hasičů Petr Poncar.

Bouralo se také na silnice I/26 u České Kubice na Domažlicku. "Čtyřiadvacetiletá řidička osobního vozidla tovární značky Volkswagen jela od Folmavy na Babylon. Z dosud nezjištěných příčin najela na pravou krajnici, kde dostala s vozidlem smyk. Následně narazila do svodidel a po nárazu zůstala s vozidlem stát na komunikaci. Řidička při dopravní nehodě utrpěla zranění, se kterým byla převezena na ošetření do Domažlické nemocnice. Požití alkoholických nápojů u ženy policisté vyloučili dechovou zkouškou. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 20 tisíc korun a na svodidlech na 10 tisíc korun," informovala mluvčí policie Dagmar Brožová.