Fotbalový týden na Viktorce. Nejprve pohár, pak překvapení ligy

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - čtvrtek, 27. únor 2020 12:24
hloušek, viktoria, fotbal Foto: FCVP

Hned dvakrát půjdou fanoušci v Plzni v příštím týdnu na fotbal. Nejprve ve středu 4. března hrají Viktoriáni od 17:30 čtvrtfinále MOL Cupu proti Mladé Boleslavi. V sobotu se od 17 hodin utkají v ligovém zápase s Českými Budějovicemi.

„Když mě v zápase s Příbramí vyvolával celý stadion, bylo to něco neuvěřitelného. Chtěl bych za to fanouškům znovu moc poděkovat a zároveň je pozvat na tyto dva domácí zápasy, opět je budeme potřebovat slyšet v co největším počtu,“ řekl záložník Pavel Bucha, který je po premiérovém hattricku společně se sparťanem Kangou nejproduktivnějším hráčem FORTUNA:LIGY.

Obránce David Limberský prozměnu zavzpomínal na to, že úspěšná éra Viktorie začala právě výhrou v poháru. „Pamatuji si na to, když jsme před deseti lety pohár vyhráli. Tehdy to odstartovalo úspěšnou éru Viktorky, na to opravdu nelze zapomenout. Rádi bychom si tento triumf zopakovali,“ prohlásil Limberský.

Držitelé permanentních vstupenek na sezonu 2019/2020 mohou na oba zápasy přijít zdarma. Pro ostatní již byl před několika dny spuštěn prodej vstupenek.

  • ve Viktoria shopu (otevřen od 9:00 do 17:00 v pracovní dny)
  • na prodejních místech Plzeňské vstupenky
  • online na webu Plzeňské vstupenky
  • v klubové aplikaci

Cena vstupenek na zápas s Boleslaví je po celou dobu prodeje beze změny v hodnotě první časové vlny na zápasy druhé skupiny atraktivity, tak, jak je již v této fázi MOL Cupu zažitý režim. To tedy znamená 230 Kč do I. kategorie, 200 Kč do II. kategorie, 160 Kč do III. kategorie a 130 Kč do IV. kategorie. Cena vstupenek na duel s Budějovicemi se mění dle časové vlny prodeje, 10 až 0 dnů před utkáním budou k dispozici za 300 – 270 – 230 – 200 Kč.