Fotbalová Plzeň hledá hlasatele. Vybírat mohou fanoušci!

Zveřejněno v Sport ZAK
Od - pátek, 3. listopad 2023 15:53
Fotbalová Plzeň hledá hlasatele. Vybírat mohou fanoušci! Foto: FCVP

Již příští týden čeká fotbalovou Viktorii Plzeń speciální zápas věnovaný partnerským školám z projektu Viktorka do škol. Na duel se Slováckem rozšiřuje klub moderátorský tým Poór – Pelnář o dalšího speakera z řad žáků. Kdo jím bude, rozhodnou v hlasování samotní fanoušci.

Ze všech došlých nominací z jednotlivých partnerských škol jsme pro vás předvybrali tři finalisty. Výběr probíhal pod dozorem obou stálých speakerů a své si řekli i samotní hráči. „Musím přiznat, že jsem byl mile překvapený, kolik nám dorazilo nominací a nebylo vůbec lehké ukázat na tři finalisty,“ říká otevřeně Jiří Poór.

„Všechny děti se toho zhostily na jedničku, bylo vidět, že moc dobře znají naši gólovou oslavu a že je to baví. Naši práci jsme společně s hráči odvedli, teď už je to na fanoušcích,“ doplňuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Anketa končí v sobotu ve 23:59! Vítěz se pak při zápase FC Viktoria Plzeň – 1. FC Slovácko postaví na hrací plochu po boku Jiřího Pelnáře s Jiřím Poórem a provede fanoušky utkáním.

V pondělí se pak hráči pustí do výběru svých portrétů, které kreslily děti z 21 partnerských základních škol. Vítězné portréty pak budou využívány po celý zápasový den, uvidíte je i na velkoplošných obrazovkách.

PR