Důležitý podpis pro hokejovou Plzeň. Na pět let získala silného partnera

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 25. květen 2020 19:30
20200525_140817 Foto: M. Osvaldová

Podpis na poli partnerů hlásí hokejová Plzeň. Na pět let spojí západočeský klub své síly a své jméno se společností Autocentrum Jan Šmucler.

Foto: M. Osvaldová

Společnost Autocentrum Jan Šmucler se během krátké doby zařadila mezi nejvýznamnější partnery klubu a nyní se obě strany dohodly na dlouhodobé spolupráci. Jedná se o pětiletou smlouvu o výhradním partnerství. Autocentrum Jan Šmucler se stává exkluzivním partnerem v oblasti autosalonů, což znamená, že kromě výrazné finanční podpory klub získává i kompletní servis o vozový park, který rovněž Autocentrum Jan Šmucler dodává. "Chceme tímto společnosti Autocentrum Jan Šmucler velice poděkovat za tuto podporu a spolupráci. Její výše a dlouhodobost je pro nás klíčová, neboť nám dává jistotu v silném partnerovi. Toto partnerství je o to cennější, že přichází v nejisté době, což pro nás zároveň přináší závazek v podobě vzorné reprezentace partnera," uvedl majitel a generální manažer Plzně Martin Straka.

Foto: M. Osvaldová

Autocentrum Jan Šmucler je tradiční česká rodinná společnost, která patří v západočeském kraji mezi největší prodejce automobilů značek Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy, SEAT, ŠKODA, Honda, Honda Moto včetně prodeje ojetých vozidel všech značek. „Rozhodnutí o spolupráci si velice vážíme a jsme rádi, že budeme moci v nelehké době podporovat tým HC Škoda Plzeň na cestě za dalšími sportovními úspěchy. Naše podpora spočívá v zajištění komplexní mobility pro klub a hráče HC Škoda Plzeň. Další část je také finanční podpora pro jednotlivé sezóny,“ říká Jan Šmucler, jednatel společnosti.