Dobrý signál před startem ligy, pochvaloval si Guľa po jasné výhře na jihu Čech

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - středa, 20. květen 2020 23:49
gulaweb_1352020 Foto: FCVP

Jako první sice inkasovali, ale to byla jediná kaňka. Fotbalisté Viktorie Plzeň vyslali všem jasný vzkaz, že jsou na restart ligy připraveni na výbornou. Dynamu nedali šanci a zvítězili 4:1.

„Myslím, že to byl velmi slušný zápas z obou stran. Budějovice chtějí hrát fotbal, hrají konstruktivně, bylo to ve slušném tempu. I když jsme jako první inkasovali, důležitá byla reakce mužstva. Otočili jsme to nejen výsledkově, ale i herně. Je to dobrý signál před startem ligy. Je na čem stavět, věřím, že jsme před ligou výborně připraveni,“ řekl pro klubový web plzeňský trenér Adrián Guľa, jehož svěřence čeká už příští středu šlágr 25. kola na Spartě.

Plzeň přitom nevstoupila do zápasu ideálně, inkasovala, následně se ale dokázala zvednout. "Kolem dvacáté minuty jsme zvýšili tempo, což je cenná zkušenost. Jsem rád, že kluci ukázali silné pasáže hry, stáli proti velmi kvalitnímu soupeři," uvedl slovenský trenér, který v utkání protočil 21 hráčů. „Po mnoha střídáních tempo malinko pokleslo, Budějovice nám ukázaly věci, na nichž musíme pracovat. Na ligu jsme ale dobře připravení," těšilo Guľu.