Dobrá zpráva pro fanoušky fotbalu. Na zápas s Mladou Boleslaví se dostane až 6 tisíc lidí

Zveřejněno v Atraktivní zprávy
Od - pondělí, 7. září 2020 18:25

Na nadcházející domácí zápas s Mladou Boleslaví, který sehrají Viktoriáni v neděli 13. září od 19 hodin, může dorazit až 6 tisíc fanoušků. Na duel tak mohou všichni permanentkáři a navíc klub spustí volný prodej vstupenek.

Uvolnění vládních opatření znamená, že klub je oprávněn vpustit do Doosan Areny pro nadcházející domácí zápas přes 6 000 fanoušků. Takový počet viktoriánů tedy může v neděli 13. září přijít fandit a podpořit svůj klub přímo na stadionu. „Mohu říct, že mi ta pořádná atmosféra chybí. Je skvělá zpráva, že na další zápas již bude půlka stadionu zaplněná, moc se na to těším. A věřím, že fanoušci přijdou a podpoří nás,“ má jasno obránce Lukáš Hejda.

Vstup na utkání mají zajištěný všichni permanentkáři 2020/2021. „Již není potřeba vyzvedávání speciálních vstupenek, ale všichni projdou turnikety na svou permanentku. Fanoušci se rovněž mohou usadit na své místo,“ informuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Kdo si ještě novou permanentku nepořídil, má čas do 11. září. Do té doby má své místo stále rezervované a může využít i své předplatitelské slevy.

Uvolnění opatření a navýšení možného množství fanoušků klubu zároveň umožňuje, aby byl na toto utkání spuštěný i volný prodej vstupenek. Ten bude zahájen ve středu 9. září v 9:00 ve Viktoria shopu, na prodejních místech Plzeňské vstupenky a online na webu www.plzenskavstupenka.cz.

„Počet vstupenek ve volném prodeji bude omezený a závisí na konečném počtu prodaných permanentních vstupenek. Do této chvíle jich bylo prodáno přes čtyři tisíce,“ informuje mluvčí klubu.