Akce kulový blesk. Na dnešní semifinále poháru s Teplicemi může část fanoušků!

Zveřejněno v Sport
Od - středa, 28. duben 2021 07:16
Akce kulový blesk. Na dnešní semifinále poháru s Teplicemi může část fanoušků! Foto: FCVP

 v Viktoria Plzeň bleskově reagovala na úterní rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví a umožní vstup do Doosan Areny omezenému počtu permanentkářů již na středeční duel s Teplicemi (17:00).

V důležitém semifinále MOL Cupu poženou Západočechy za postupem i fandové. Klub narychlo reagoval na úterní oficiální povolení od Ministerstva zdravotnictví. „O možnosti mít omezené množství fanoušků na tribuně jsme se dozvěděli v úterních odpoledních hodinách, což je méně než čtyřiadvacet hodin do zápasu. I přes tento krajní termín chceme mít fanoušky na stadionu a této možnosti samozřejmě využijeme. Prosíme však všechny příznivce, aby byli shovívaví a pomohli nám tuto situaci úspěšně zvládnout a mohli jsme si po dlouhé době užít fotbal v dobré atmosféře,“ říká mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Kdo může na zápas?
Klub chce odměnit své věrné příznivce, tuto možnost tedy nabízí držitelům permanentních vstupenek 2020/2021.

Jak získat vstupenku?
Je nutné registrovat se emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do středečních 14:00. Do emailu je nutné uvést číslo permanentky a jméno na ní uvedené (v případě jiných dotazů, prosíme, využijte email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Následně po obdržení potvrzující zprávy (pokud by byla povolená kapacita již vyčerpána, obdržíte tuto informaci ihned emailem) je nutné si stáhnout formulář, který si musíte doma vyplnit. S tímto formulářem dorazíte na pokladny Doosan Areny (u Viktoria shopu) s registrovanou permanentkou. Registrace bude zkontrolována a oproti dotazníku obdržíte vstupenku na utkání. Pokladny pro vás budou otevřeny od 14:00.

Jaké sektory budou otevřeny?
Vzhledem k nutným opatřením lze v tuto chvíli otevřít jen severní tribunu („kotel“) a východní tribunu (protilehlá). Permanentkář tedy nemá nárok na své místo, ale bude mu přidělena vstupenka do jednoho z otevřených sektorů. Samozřejmě do vyčerpání kapacity si bude moci zvolit mezi severní a východní tribunou.

Co je nutné předložit u vstupu? Tři možnosti, jak se prokázat:

A/ Test
U vstupu bude nutné prokázat se negativním výsledkem RT-PCR testu ne starším 48 hodin, případně negativním POC antigenním testem na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 ne starším 48 hodin.
B/ Certifikát o absolvování očkování – certifikát MZ ČR o provedeném očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dní
C/ Doklad (lékařskou zprávu) o prodělání covidu v posledních 90 dnech

Bude nutný respirátor?
Ano. Po celou dobu pobytu na stadionu je povinné zakrytí úst i nosu respirátorem minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu.

Kdy přijít na stadion?
Určitě s předstihem. Fanoušci musí nejprve na pokladnu zařídit si výměnu formuláře za vstupenku, následně projít vstupem do sektoru, kde se prokáží (viz výše) a proběhne zde standardní bezpečnostní prohlídka.

Jak to bude s občerstvením?
Vzhledem k času, který máme na přípravu, bude omezený sortiment.