Martina Němcová

Martina Němcová

pátek, 9. září 2022 14:06

Doubravecké slavnosti vína se blíží

Léto sice pomalu končí, ale ještě stále si můžeme užít venkovní akce. Na Doubravce to jsou oblíbené slavnosti vína.

pondělí, 4. červenec 2022 08:31

Pivstro - nejlepší restaurace v Plzni!

Skvělé jídlo a bohatá nabídka tradičních i netradičních piv. To je Pivstro, které je na Googlu nejlépe hodnocenou restaurací v Plzni.

V pondělí odpoledne došlo u Hlavního vlakového nádraží v Plzni k požáru vlaku. 

pondělí, 27. červen 2022 12:07

Užijte si karlovarský festival stylově

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se blíží. Kromě skvělých filmů si letos můžete užít také dokonalé VIP zázemí v Hotelu Imperial. Fashion Lounge Club & After Bar otevírá své dveře návštěvníkům karlovarského festivalu po celou dobu jeho trvání, tedy od 1. do 9. července.

pátek, 24. červen 2022 16:08

Náhlík odchází z KDU-ČSL

Známý dlouholetý plzeňský politik Petr Náhlík se rozhodl po mnoha letech odejít z KDU-ČSL. Členem strany byl přitom od roku 1997. Podle našich informací vážně uvažuje o vstupu do hnutí STAN, které se v současné době zmítá v korupčním skandálu. Petra Náhlíka jsme kontaktovali, odmítl se nám ale vyjádřit do termínu vydání článku.

středa, 8. červen 2022 08:35

Pivstro bojuje za lepší pivní budoucnost

Pivstro se nachází v Bezručově ulici hned pod Divadlem J. K. Tyla v Plzni. Nabízí desítky druhů piv – čepovaných i lahvových. V nabídce najdete tradiční druhy jako Pilsner Urquell a Proud, i ty méně tradiční, například Maracuja od Ravenu - pivo plné maracuji, které je pro kyseláče jako stvořená. Kromě piva si tu ale pochutnáte i na skvělém jídle. To je dílem kuchařů, kteří se učili postupům a receptům šéfkuchaře Petra Jána, který v minulosti pracoval například v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech nebo v pražském hotelu Hilton. Na jídelním lístku najdete například poctivou Kulajdu, burgery, burrita, sendviče, bagely nebo oblíbené Fish n´Chips.  

úterý, 7. červen 2022 08:31

Pivstro bojuje za lepší pivní budoucnost

Pokud patříte k hrdým Plzeňákům a milovníkům piva, pak by vaší pozornosti neměla ujít pivnice s restaurací – Pivstro.

David Šlouf, současný náměstek primátora města Plzně byl na krajském sněmu jednomyslně zvolen lídrem plzeňské kandidátky SPOLU, tedy trojkoalice ODS, TOP 09 a KDU-ČSL. Při té příležitosti jsme se ho zeptali na pár otázek.

Je oblíbenou turistickou atrakcí, v květnu ale populární dřevěná chaloupka na pilíři nedaleko Chotěšova definitivně zmizí. Ustoupí nové lávce přes řeku Radbuzu.

Pohádka Princezna zakletá v čase se dočká pokračování. Druhý díl se začal natáčet na zřícenině hradu Gutštejn, v hlavní roli se opět představí Eliška Křenková.

Strana 1 z 2