Ztratil se Honzík Hübler? Chlapec z Mariánských Lázní by se mohl nacházet i v Plzni

Policie České republiky prosí veřejnost o pomoc při pátrání po jedenáctiletém chlapci z Mariánských Lázní jménem Jan Hübler. 

Chlapec se měl ve čtvrtek vrátit kolem 14:30 domů ze školy, ale do současné doby o něm nikdo nic neví. Ze školy měl odejít se svými kamarády a naposledy byl viděn dnes kolem 16:00, kdy nastoupil v Mariánských Lázních do trolejbusu č. 3 na zastávce „Antoníčkův pramen“.

Vzhledem k tomu, že se část jeho rodiny nachází v Plzni, je možný výskyt pohřešovaného právě v Plzeňském kraji. Tím ale není vyloučena ani jiná lokalita možného pohybu jedenáctiletého pohřešovaného chlapce. Podle policie byl chlapec v minulosti již pohřešován. Aktuálně je pravděpodobné, že odešel ze svého bydliště kvůli problémům ve škole.

Jan Hübler je 145 až 150 cm vysoký, má krátké vlasy barvy „špinavý blond“, na hlavě měl černou čepici (kšiltovku) s nápisem NEW YORK, na sobě měl šedé šortky, tmavě modré triko a na zádech batoh tyrkysové barvy.

Policisté žádají širokou veřejnost o spolupráci při pátrání. V případě jakýchkoliv poznatků k pobytu nebo pohybu hledaného dítěte volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.