Ztrácíte klíče? S elektronickými přístupovými systémy ušetříte

ilustrační foto

Snad každý z nás se už někdy potýkal se ztrátou klíče a nepříjemnostmi, které s sebou tato situace přináší. Pokud ztratíte klíč a nechcete riskovat, že k Vám přijde nezvaná návštěva, je důležité co nejdříve vyměnit zamykací vložku a s ní samozřejmě i všechny klíče. Pokud navíc třeba Vaše děti ztrácejí klíče každou chvíli, náklady pak dost rychle rostou. A v případě bytového domu s desítkami domácností i jediná výměna vložky ve vchodových dveří a veškerých klíčů přijde na nemalé částky.

Výborným řešením ztracených klíčů jsou elektronické přístupové systémy. Vybrat si můžete variantu, která Vám nejvíce vyhovuje. Časté jsou například čipové karty, ovšem čip je možné umístit také do malého přívěšku na klíče a nebo do plastového náramku, což je velmi praktické řešení právě pro děti. Odemykat lze i zadáním přístupového kódu na klávesnici umístěné poblíž dveří nebo přímo v kování na dveřích. Pro všechny, kteří se obávají, že by kód zapomněli, se nabízí dnes velmi populární varianta odemykání prostřednictvím aplikace pro smartphone. Nejpohodlnější je pak odemykání otiskem prstu. Z domu můžete klidně odejít s prázdnýma rukama. Nepotřebujete žádný klíč, čip, telefon ani si pamatovat kód, a přesto se domů vždy bez problémů dostanete.

Obrovskou výhodou všech těchto systémů je, že každému z výše uvedených „elektronických klíčů“ můžete velmi snadno kdykoliv zrušit platnost a nebo naopak nastavit nový, pokud přibude nový nájemník, člen rodiny, spolubydlící, a nebo Vám přijede návštěva. Moderní elektronické přístupové systémy jsou navíc mnohdy bezpečnější než tradiční mechanické systémy a jejich instalace bývá obvykle rychlá a nenáročná.

Chcete o možnostech odemykání bez mechanického zabezpečení vědět více? Zastavte se na plzeňské prodejně KLÍČOVÉHO CENTRA. Naši specialisté Vám rádi poradí.