Způsobil nehodu na dálnici a ujel. Poznáte vůz na fotce?

Policisté z Dálničního oddělení Ostrov u Stříbra hledají svědky dopravní nehody, která se stala 2. září letošního roku kolem 12:20 hod. na dálnici D5 na 149 km v prostoru bývalého dálničního hraničního přechodu Rozvadov.

„Z odstavné plochy vyjížděl na dálnici ve směru do SRN dosud neznámý řidič s osobním vozidlem Ford vínové barvy, blíže nezjištěné registrační značky, při tom náhle vjel do jízdní dráhy přijíždějícímu osobnímu autu Volkswagen Passat, které ohrozil. Řidič passatu v reakci na uvedenou situaci začal brzdit a přejel do levého jízdního pruhu, kde se však střetl s osobním vozidlem Volkswagen Golf. Po střetu byl passat odmrštěn vlevo, kde narazil do středových svodidel,“ popsala policejní mluvčí Dagmar Jiroušová. Oba řidiči volkswagenů na místě zůstali do příjezdu hlídky policie. Řidič vozidla Ford, pravděpodobně typ C-Max, z místa ujel.

Policisté z Dálničního oddělení Ostrov u Stříbra žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace k uvedené nehodě, jež by napomohly jejímu řádnému prošetření, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 501. Informace mohou sdělit také na linku tísňového volání 158.

Partner článku:

Česká bezpečnostní agentura High Security poskytuje veškeré bezpečnostní služby související s ochranou majetku a osob, komplexní technické služby spojené se správou nemovitostí klientům nebo úklidové služby po celém území ČR.