Zpříjemněte si vstup do školního roku v KLÍČOVÉM CENTRU

Školáci tento týden opět usedli do lavic. Většinu dětí konec prázdnin nepotěšil. Proč jim tedy začátek školy nezpříjemnit praktickými drobnostmi, jako jsou klíče, přívěšky a popruhy s úžasnými motivy nebo barevné visací zámky na skříňky?

Rodiče nejčastěji trápí ztracené klíče. Ze široké nabídky barevných popruhů na klíče si vybere úplně každý. Vaše ratolest pak bude mít klíče vždy bezpečně na krku. Pro studenty jsou zase popruhy oblíbeným módním doplňkem. Díky popruhu lze snadněji najít odložené klíče i je rychleji vylovit z batohu.

Velké popularitě u dětí ale i dospělých se těší také klíče a přívěšky s nejrůznějšími pohádkovými a filmovými motivy, ale třeba také s logy českých i světových sportovních klubů. Ať už máte doma fanouška Star Wars, Disneyho pohádek, Simpsonů, Arsenalu nebo plzeňské Viktorky, v KLÍČOVÉM CENTRU si vyberete. A uvidíte, že Vaše ratolest bude na své klíče dávat mnohem větší pozor. Svazek klíčů totiž nemusí být nuda, můžete s ním také nadchnout spolužáky.

Začátkem školního roku také spousta studentů a školáků shání visací zámky na skříňky. V KLÍČOVÉM CENTRU najdete všechny velikosti visacích zámků na klasický klíč i kód, včetně zámků různých barev i s krásnými originálními motivy.

Navštivte nás v prodejně KLÍČOVÉHO CENTRA v Plzni nebo k nákupům využijte náš e-shop!

PR