Zloděj okradl florbalisty z Horšovského Týna

Sportovci z Horšovského Týna přišli o své mobilní telefony, peníze, kšiltovku a sluneční brýle, které ponechali v šatně. 

Policisté Obvodního oddělení Horšovský Týn přijali dne 19. září 2018 oznámení o krádeži v šatně sportovní haly v Horšovském Týně. „Ke krádeži došlo téhož dne v blíže nezjištěné době od 17:00 hodin do 18:55 hodin. Dosud neznámý pachatel okradl trénující florbalisty, kteří si v šatně ponechali své mobilní telefony, finanční hotovost a další věci. Zloděj ukradl tři mobilní telefony, finanční hotovost, kšiltovku a sportovní brýle. Celková škoda byla vyčíslena na 17 550 korun,“ sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová. Policisté ohledali místo činu a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež. Po pachateli i po odcizených věcech intenzivně pátrají.

Partner článku:

Česká bezpečnostní agentura High Security poskytuje veškeré bezpečnostní služby související s ochranou majetku a osob, komplexní technické služby spojené se správou nemovitostí klientům nebo úklidové služby po celém území ČR.