Zliner – komplexní služby v autobusové a trolejbusové dopravě

foto: zliner.cz

Společnost ZLINER s.r.o. se již více než 40 let zabývá službami v oblasti autobusové dopravy. Postupem doby se Zliner profiloval do pozice vysoce kvalitního a spolehlivého partnera dopravních společností nejen v ČR, SR, ale i v Belgii, Rakousku, Německu, Itálii a dalších evropských zemích.

V rámci vývoje trhu osobní dopravy byly rozšířeny jednotlivé služby od původního zaměření na opravy autobusů a s tím úzce související činnosti (prodej náhradních dílů, servis) do současné podoby, kdy jsou klientům poskytovány komplexní služby v oblasti autobusové a trolejbusové dopravy.

Mezi stěžejní činnosti společnosti Zliner v současnosti patří celkové i částečné opravy a přestavby autobusů a trolejbusů a prodej náhradních dílů.

Významná je pro rozvoj firmy také spolupráce se zahraničními partnery a to jak v oblasti oprav autobusů, tak i při renovacích a opravách komponentů pro automobilový průmysl. Plynulá provázanost mezi opravárenskými, výrobními a obchodními činnostmi firmy Zliner, to vše navíc v moderních prostorách, činí tuto firmu nepřehlédnutelným subjektem na českém a slovenském trhu v oblasti dopravy.

PR