Zklamání, tvrdil o remíze v Mladé Boleslavi střelec Beauguel

foto: FCVP

Jen bod vybojovali fotbalisté Viktorie Plzeň ve 20. kole Fortuna:Ligy v Mladé Boleslavi. Vedení 1:0 získané gólem Jeana-Davida Beauguela neudrželi kvůli penaltě, kterou proměnil domácí Komličenko.

foto: FCVP

„Nejsme šťastní. Chtěli jsme do Plzně přivézt tři body. Jeden je lepší než nic, ale dnes je to zklamání,“ přiznal jediný střelec Západočechů Beauguel, který se hned při debutu v plzeňském dresu prosadil gólem, navíc po centru dalšího nováčka – Joela Kayamby. „Jsem rád, že jsem hned v prvním zápase skóroval, je to dobré pro mé sebevědomí. S Joelem jsme se na podobné akci domlouvali před zápasem, poslal mi skvělý míč. I pro něj to byl první zápas a je dobře, že si připsal takovou asistenci,“ doplnil vytáhlý forvard.

Hlavní kouč Viktorie Pavel Vrba přiznával, že byl z výkonu zklamán. „Mladá Boleslav byla v některých věcech důraznější, v soubojích měla velkou chuť a spoustu jich vyhrála. Odehrála dobré utkání. Z naší strany je škoda, že jsme neproměnili třeba šance při tom závěrečném tlaku, mohli jsme být přesnější,“ prohlásil kouč Pavel Vrba, který viděl naopak pozitivum ve výkonech Beauguela a Kayamby. „Oba noví hráči podali slušný výkon. Podíleli se na vedoucí brance, takže z toho pohledu jsem spokojen,“ podotkl plzeňský trenér.

Zklamání z remízového výsledku musí Viktoriáni co nejdříve hodit za hlavu, už ve čtvrtek 14. února je čeká domácí duel v rámci Evropské ligy s Dinamem Záhřeb.