Ze stodoly na Rokycansku někdo ukradl historické vozidlo

foto: Policie ČR

Historické vozidlo DKW 700 a zahradní traktor ukradl zatím neznámý lupič ze stodoly u Radnic na Rokycansku. Majiteli tak způsobil škodu více než 150 tisíc korun.

Dosud neznámý pachatel v době od 12:00 hodin dne 9. ledna do 16:30 hodin 16. ledna letošního roku vnikl do stodoly v obci na Radnicku, ze které následně odcizil nepojízdné vozidlo, veterán značky DKW 700,  a zahradní traktůrek. „Dle vyjádření poškozeného neznámý pachatel svým jednáním způsobil škodu ve výši přesahující 150 000 korun,“ informovala policejní mluvčí Hana Kroftová. Policisté po přijetí oznámení provedli na místě neodkladné úkony. „Jednáním pachatele, které policisté kvalifikovali jako podezření ze spáchání trestného činu krádeže, se nadále zabývají rokycanští kriminalisté. Po pachateli skutku a odcizených věcech pátrají,“ doplnila Kroftová.

V případě, že můžete k odcizeným věcem poskytnout jakékoliv informace, které by napomohly k objasnění případu, obraťte se prosím na bezplatnou linku 158 nebo přímo rokycanským kriminalistům na tel. č. 974 335 111.