Zdravý dětský den s FN Plzeň nabídne i ochutnávku nemocničního jídla

Oblíbená dětská akce spojená se zdravím se i letos uskuteční v Krašovská Aktivity centru Plzeň. Zdravý dětský den je zde naplánovaný na sobotu 25. května od 14 hodin. Pro návštěvníky je letos připravena ochutnávka zdravého jídla přímo z kuchyně fakultní nemocnice a program bude opět neskutečně nabitý.  

Jedním z hlavních bodů celého odpoledne je běžecký závod a mnoho dalších sportovních a tanečních aktivit. Pro děti bude připraven taneční workshop, cvičení jumping aneb skákání na profi trampolínách, jóga v sítích, basketbal a chybět nebude ani otevřená lekce parkouru, která proběhne přímo na Parkourovém hřišti Krašovská, největším hřišti v republice. O zábavu se pak mimo jiné postará i skřítek Zdravínek a klaunka Pepina.

Studentky Katedry rehabilitačních oborů FZS ZČU v Plzni představí fyzioterapeutické pomůcky a cvičení s nimi. Poradenství o zdravé výživě si připravily studentky SZŠ a VOŠZ Plzeň.

Za podpory úřadu MO Plzeň 1 a firmy Lear Corporation je pro malé účastníky přichystané velké množství cen a dárků. Firma BSJ group potěší malé účastníky balonky s héliem. Vstup je zdarma. Koná se za každého počasí.

PR