Žánrová pestrost v Šeříkovce: EXTRA BAND Revival, metal i Petra Janů

foto: petrajanu.cz

O druhém prosincovém víkendu si v KD Šeříková každý najde své. Dramaturgie je opravdu pestrá, a tak přivítáme plzeňskou legendu EXTRA BAND Revival se zpěvákem Radkem Zíkou, trojku metalových kapel Törr, Root a Fata Morgana i Petru Janů.

EXTRA BAND Revival jsou čtyři hudebníci z původního EXTRA BANDu, kteří se rozhodli oživit legendu, jejíž věhlas se rozšířil daleko za hranice plzeňského regionu. Devatenáct let dělají „sami sobě revival“ a dělají to dobře. Za mikrofonem se objeví Radek Zíka, který vyniká silným, výrazným hlasem a neobyčejným charismatem. Těšit se na ně budeme 7. 12.

8. 12. se v kotli pod pódiem KD Šeříková bude „hrozit“. Sraz si dají metalisté – do Plzně zavítají nejznámější české black metalové kapely Törr a Root společně s představiteli shock rocku Fata Morgana. Tvrdé a ještě tvrdší tóny, pódiová show Fata Morgany ve stylu mistra strašidelného rockového divadla Alice Coopera – to vše garantuje spoustu zábavy pro ty, kdo se nebojí krásně se bát.

Z úplně jiného soudku bude 9 .12. koncert Petry Janů. Opravdová dáma naší pop music přijíždí do KD Šeříková s vánočním programem. Ideální příležitost se v adventním čase na chvíli zastavit a nasávat atmosféru, která tou dobou již čeká za dveřmi. Samozřejmě ale také nepřijdeme o klasické hity minulých desetiletí, které Petru Janů proslavily a které si vždy znovu a znovu rádi poslechneme.