Zákaz návštěv zrušila po Stodské nemocnici i Psychiatrická nemocnice Dobřany

Stodská nemocnice - ilustrační foto

AKTUALIZOVÁNO: Stodská nemocnice zrušila od středy 27. února omezení návštěv na interním oddělení a interní JIP. Návštěvy jsou opět možné na všech lůžkových odděleních této nemocnice. Až do odvolání zatím ještě trvá zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů na všech lůžkových odděleních Klatovské nemocnice, který byl vyhlášen 18. února.

V Domažlické nemocnici byl zákaz návštěv na všech lůžkových odděleních ukončen už v pondělí 25. února. V ostatních nemocnicích Skupiny Nemocnice Plzeňské kraje, tedy v Rokycanské, Horažďovice a Svatá Anna jsou návštěvy bez omezení.

Také vedení Psychiatrické nemocnice v Dobřanech zmírnilo režim a povolilo návštěvy. „Jednotlivá oddělení mohou mít nadále podle lokální situace omezený návštěvní režim, je proto vhodné se předem telefonicky domluvit. Žádáme všechny, aby brali ohled na úpravu režimu jednotlivých oddělení, odložili návštěvu v případě příznaků respiračního onemocnění a zkrátili návštěvy na pokojích pacientů,“ informoval mluvčí nemocnice Libor Panoš.