Záhada. Na břehu rybníka byla nalezené dámské svršky

foto: Policie ČR

Na břehu vodního toku, tzv. pískovny v Beňovech, bylo nalezeno dámské oblečení, kabelka, mince i další drobnosti. Policisté rozjeli pátrání kvůli možnosti utonutí neznámé ženy, zatím ale s negativním výsledkem.

Policisté, kteří dorazili na místo, našli na břehu dámské riflové kalhoty, riflovou kabelku s obsahem – peněženka, drobné mince, hřeben, gumička do vlasů, vteřinové lepidlo a další drobnosti. „Protože bylo podezření, že mohlo dojít k utonutí osoby, která zanechala věci na břehu, tak byli přivoláni i hasiči, kteří místo prohledávali. K pátrání na břehu byli přivoláni i další policisté i policejní psovod se služebním psem. V sobotu pátrání pokračovalo s negativním výsledkem,“ popsala policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Policisté z obvodního oddělení v Klatovech žádají majitelku oděvních svršků nebo občany, kteří znají totožnost ženy, jenž uvedené věci užívala i osoby, které mohou jakýmkoli způsobem přispět k objasnění věci, aby podali informaci na telefonní číslo 974 334 651 nebo prostřednictvím e-mail: kt.oop.klatovy@pcr.cz.

Partner článku:

Česká bezpečnostní agentura High Security poskytuje veškeré bezpečnostní služby související s ochranou majetku a osob, komplexní technické služby spojené se správou nemovitostí klientům nebo úklidové služby po celém území ČR.