Začíná volný prodej zápasů Plzně na Realu Madrid

Prodej vstupenek do Madridu pro permanentkáře odstartoval v neděli a trval do středečního večera. Od čtvrtka se spouští volný prodej. Ceny vstupenek byly stanoveny na 800 a 1 090 Kč v závislosti na sektoru. Levnější vstupenka je do 4. patra stadionu, dražší vstupenka do 3. patra.

Stejně jako v Římě, i v Madridu platí adresný ticketing, vstupenky se tak vydávají přímo na jméno. Každý fanoušek, který si ji bude chtít zakoupit, si tak s sebou musí přinést doklad totožnosti, který si s sebou nesmí zapomenout ani při cestě do Španělska, aby se jím prokázal při vstupu na stadion. Při prodeji je možné přinést pouze kopii dokladu, nicméně do Madridu už je třeba vzít originál.

Lístky do hostujících sektorů jsou a budou k dostání pouze v Plzni. Podle pravidel prodeje Realu Madrid bude muset být prodej ukončen nejpozději 11. října. Poté už nebudou vstupenky nikde k zakoupení. Levnější vstupenky jsou do sektorů 621 až 633, dražší vstupenky jsou do sektorů 523 až 533. Během prodeje se budeme řídit pravidly domácího klubu a jednotlivé sektory se budou prodávat postupně podle pořadí, které určuje právě Real Madrid. Pro kotelníky bude vyčleněn speciální sektor v levnější cenové kategorii, tedy za 800 Kč.

Na pokladnách se dá platit pouze hotově, nebudou tedy umožněny platby platební kartou či stravenkami.  „Kapacita hostujících sektorů je 3 900 a z předprodeje pro permanentkáře byla vyčerpána zhruba polovina,“ informuje o aktuálním stavu Václav Hanzlík.

„Fanoušky bychom zároveň chtěli poprosit o sdělení informace, jak do Madridu pocestují. Tuto informaci po nás vyžaduje přímo španělský klub, a tak v tomto směru chceme požádat o spolupráci všechny, kteří si vstupenky přijdou koupit k nám na pokladny,“ vzkazuje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADEN
ČT 27. 9. 9:00 – 17:00
PÁ 28.9. 9:00 – 19:00 (den zápasu se Spartou)
SO 29. 9. 9:00 – 17:00
NE 30. 9. 9:00 – 17:00