Za Hnutí ANO v kraji do Senátu nikdo kandidovat nebude. Je to trafika, vysvětlil Zarzycký

Krajský šéf Hnutí ANO Roman Zarzycký. Foto: R. Beneš
Zatímco jiné politické strany své kandidáty do Senátu představily, Hnutí ANO se rozhodlo k netradičnímu kroku. „Dnes chci oznámit, že Hnutí ANO v našem kraji senátního kandidáta v obvodu číslo 9 nenasadí,“ potvrdil krajský šéf Hnutí ANO Roman Zarzycký.

Zarzycký zároveň uvedl, že v prvním kole nepožádá sympatizanty Hnutí ANO o podporu kandidáta z jiné politické strany. „Senát je trafika, pro lidi v Plzeňském kraji dělá pramálo. Vím, že náklady daňových poplatníků tímto rozhodnutím neušetřím, ale budu mít klidnější spaní,“ podotkl.

V následujících dnech Zarzycký představí svůj tým, se kterým se bude Hnutí ANO více soustředit na skutečné problémy a pomoc lidem v Plzeňském kraji, které současná koalice podle Zarzyckého podceňuje. „Počínaje neutěšeným stavem s nástupem nového linkového dopravce, přes řešení regionálního zdravotnictví, dokončení dopravní infrastruktury, zachování služeb na venkově, hospodaření s vodou, ochranou orné půdy až po zavedení vysokorychlostního internetu do nejmenších obcí v kraji. Postupně Vám představím nejen svůj tým, ale také konkrétní a jasné body pro lepší život v Plzeňském kraji,“ uzavřel Zarzycký.