Z plzeňského Freya centra odcházejí ženy sebejisté a připravené na novou životní etapu

pixabay.com

Zakladatelkou Freya centra Plzeň je Daniela Torp, která v návaznosti na své vlastní osobní zkušenosti založila před několika lety v Plzni Tantra centrum, v kterém velkému množství párů pomohla s problémy, týkajícími se početí, těhotenství nebo sexu. Rozhodla se tématu těhotenství a porodu věnovat hlouběji. Absolvovala několik kurzů a vzniklo Freya centrum.

„Ve Freya centru provázíme ženy od jejich rozhodnutí počít dítě, přes početí, těhotenství, porod, a dále pak i v mateřství. Naším největším přáním je, aby z našich kurzů a konzultací odcházely ženy sebejisté, vědomé, informované a připravené na svou novou životní etapu,“ říká Daniela Torp.

Freya centrum pořádá hned několik zajímavých seminářů. Například celodenní zážitkový workshop pro netěhotné ženy a pro ty, které by si přály otěhotnět. Je určen pro ženy s gynekologickými obtížemi i pro zdravé, jež si přejí poznat samy sebe a prohloubit svůj intimní i osobní život. Dále můžete přijít na lekce těhotenské jógy. Jedná se především o protažení těla a celkové zklidnění mysli i pocitů. Další semináře jsou věnovány přípravě na porod a porodu vlastnímu. Freya centrum nabízí i kurzy, týkající se života po porodu. Například šestinedělí, a následně znakování s dětmi, vývojové masáže pro děti a podobně.

V týmu Freya centra pracuje kromě zakladatelky Daniely Torp, také Irena Pokorná, registrovaná porodní asistentka a lektorka předporodní přípravy. Dále Jitka Blábolilová – gynekoložka s celostním pohledem na zdraví ženy, kterou baví poslouchat příběhy žen a hledat příčinu obtíží. Zdravotní sestra Zuzana Pousková ve Freya centru vede kurz Těhotenství bez nesmyslů a setkávat se zde můžete také s lektorkou jógy Veronikou Pytlíkovou a dalšími.

DL Medicom, s.r.o.
Alešova 1531/3 301 00 Plzeň
+420 777 066 447
info@freyacentrum.cz

PR