Výstavba domů v Plzni 2019

Plzeň a Plzeňský kraj je ideální lokalitou pro život v České republice. Patří k jedněm z nejrychleji se rozvíjejícím oblastem Česka. Proto není divu, že i v roce 2019 nezahálí a staví jeden komplex k bydlení za druhým.

Výstavba domů v Plzni

Jaké projekty se v letošním roce v Plzni staví? Kde je už zahájená výstavba nových bytů a kde už se dostavělo?

Byty V Zahrádkách

Na jaře letošního roku byla zahájena výstavba nových bytů v Plzni – V Zahrádkách na Rokycanské (blízko obchodního centra Tesco). Dne 17. června 2019 byl zahájen také prodej dvou objektů (domy C a D) a v nabídce je k dispozici celkem 56 bytů.

Projekt V Zahrádkách bude disponovat jednoduchou, ale zároveň moderní architekturou. Sousedství pak nabídne dostatek kvalitní zeleně, proto název “Zahrádky”. Bydlení bude ideální pro všechny – od mladých, přes rodiny s dětmi, až po lidi ve středním a zralejším věku.

Ve čtyřech bytových domech budou k dispozici jednotky 1+kk až 4+kk a velikost bytů se bude nejčastěji pohybovat mezi 50 – 60 m2. K nastěhování pak budou v období podzim / zima 2020.

Typ: byty a ateliéry
Dispozice: 1+kk – 4+kk
Cena: od 2,0 až do 7,1 mil. Kč s DPH

Bytový dům Nová Roudná

Výstavba bytů na Rondelu v blízkosti centra města Plzně už byla dávno zahájena, ale druhá etapa prodeje začala teprve nedávno. Bytový dům Nová Roudná se přesně nachází v ulici Otýlie Beníškové naproti velkokapacitnímu parkovišti. Vzdálenost do centra města je pouhých 250 metrů, jedná se tedy o atraktivní lokalitu.

Projekt nabízí nevšední, nadčasovou a moderní architekturu s cihlovou fasádou a unikátním, vysokým a moderním formátem oken. Byty jsou nabízeny společně s podzemními parkovacími stáními a sklepními kójemi.

Dispozice: 1+kk – 3+kk
Cena: od 2,6 mil. Kč

Byty Papírnická

Dalším projektem, který je v plném proudu, jsou Byty Papírnická. Nachází se v klidné lokalitě žádaných Slovan a nabízejí krásný pohled na zeleň a řeku u Papírenské lávky. Lokalitu umocňuje výborná občanská vybavenost a zastávky tramvaje jsou vzdáleny pouhých 100 metrů. V docházkové vzdálenosti najdete řadu obchodů, školy, školky i další služby.

Byty Papírnická jsou kompletně bezbariérový dům. Moderní architektura ve tvaru klínu vytváří unikátní byty s terasami. Byty jsou odstupné od 1+kk až po 4+kk. Několik bytů je navrženo jako mezonetové. Bohužel je většina bytů již prodána, pár se jich ale ještě najde.

Unicity Plzeň

Projekt Unicity Plzeň na Borech se staví už nějaký ten pátek. První dvě etapy jsou již prodány. Výstavba třetí etapy byla ale zahájena v květnu 2019 a s ním byl spuštěn i prodej. K dispozici je 102 bytových jednotek ve všech velikostech (od 1+kk do 4+kk), které jsou vybaveny balkonem, terasou nebo předzahrádkou.

Dokončení stavby se odhaduje na přelom roku 2020 / 2021.

Rezidence Hamburk

Rezidence Hamburk a Hamburk Business Center nabídne byty k bydlení, kancelářské a obchodní plochy. Díky umístění mezi ulicemi U Prazdroje a Klicperova jsou v dosahu veškeré služby občanské vybavenosti. Po ruce je například prodejna Lidl, poliklinika, pošta i magistrát. Tato část města je ideální i pro využití volného času.

K dispozici je celkem 18 luxusních atypických bytů s originálním dispozičním řešením, ke kterým připadá také 18 parkovacích stání.

Dispozice: 1+kk – 4+kk
Cena: od 4 mil. Kč

Již dostavěné developerské projekty, které mají ještě volné byty:

  • Rezidence Mlýnská strouha (plzeňské Benátky),
  • Na Ypsilonce,
  • Prodej bytů a domů Nová Valcha,
  • Byty Poděbradka.

Za poskytnuté informace děkujeme stavební firmě MIRAS – stavitelství a sanace s.r.o.

PR